Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako pomoct pri vysypoch koze?

Príspevok v téme: ako pomoct pri vysypoch koze?
sofiapanisova

prosim prosim,som v anglicku a uz priaty den ma teploty od 38 do 39.5 po liekoch klesnu ale po par hodinach su tu zase. dnes rano som sa vysypala na tvari a pocas dna to preslo na az po brucho. mne to vyzera ako alergia a tak sa bojim brat lieky.obvodna lekarka ma poslala okamzite do nemocnice,a ni povedali ze vsetky krvne testy su v poriadku a ze to je akne. mam 30 a viem co je akne. toto velmi slabo elekrizuje ako slabe palenie ani nesvrbi ani nic len sa to sype a sype uz mam par aj na nohach.v popise to vyzera ako rubola ale tu som mala ako dieta a pri tom su neni vysoke teploty.prosim vas je tam niekto kto ma kto mi poradi? tu medicina nieje na vysokej urovni dakujem Sofia

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.