Rast kosti

Heatherka

a este, ktory z tychto dvoch je lepsie brat pri zlych vysledkoch cervikalnej dysplazie? mam aj zapal krcka aj CIN1 z histologie. wobenzyn je dobry pri zapaloch a o DIMe som sa docitala,zmiernuje abnormalne zmeny buniek. tak teraz neviem, ze ktory mam brat. dakujem.
mamna vyber len z tychto produktov, a chcem aby liecba ATB bola uspesnejsia.

RNG

Dobry priklad na to je napr Japonsko, kde dnesna generacia je az 10 cm vyssia, v priemere, ako pred dvoma generaciami.Na uliciach to vidiet markantne, ako mladi trcia nad starsich.
en.wikipedia.org
Nuz a nemyslim si ze 40 rokov staci na nejake celkove geneticke zmeny, To trva mozna statisice rokov, alebo aspon stovky generacii.

RNG

Nuz ja neviem ci je to vsetko len genetika. Deti co spia v priemere viac, aj viac narastu. Na to bolo robene hodne studii.
Nakoniec aj rast kosti sa nemoze uskutocnovat , pokial je na nich dana zataz. Tj je viacmenej v noci, ked clovek lezi.
Prilis tvrde svalstvo (intenzivne sporty) tak isto davaju prilisny tlak na kosti, co spomaluje ich rast.

mentik

zerte vitamin D nehulte a moc necvicte .. to vam povie kazdy fajcis prestanes rast cvicis spomalis rast :P.. vitamin D to je vlasne na kosti rastu spevnuju sa atd. ,nj a rastu vam vlasne tie kosti.. :D

1pravda0

ahojte mam 15 rokou a stale mam vysku 147cm co stim mam robit ako este mozem vyrast?prosim pomozte mi nevem co mam robit

lLILill

ja mám 147 cm a 15 rokov a straašne by som cela vyrasť ale neviem čo mám robiť podla genetických výpočtov by som mala mať 159 cm tak newem :(( možem ešte vyrasť ??

Debili

Vy sa tu bojite ze nevirastiete ved mozete bit radi ze meriate 177 alebo 170 do 180 ja meriam 185 a vadi mi to, racej bi som chcel 180