problémy s menštruáciou, napíšte prosím

1bambulka14

qiu, nikita to bude snad vediet najlepšie...mala som to iste prvy mesiac, ked som začala brat antiku...počkam, čo mi odpiše a potom uvidim, či som bola na spravnej ceste alebo nie...

qiu

bambulka 3 týždne mať menzes nieje normálne... Ona nepovedala že má špinenie - to by bolo dajme tomu normálne v prvým mesiacoch.

1bambulka14

n.i.k.i.t.a a ako dlho bereš HAK???, teda ak beres. Ak ju bereš prvy mesiac, tak sa ničoho neplaš, prvy mesiac je to normalne, to tie hormony v antike. Aj ja som to tak mala. Nemas sa čoho báť, nemusis s tym hned zbytožne behať za gynekologom. On tam ma aj vážnejšie problemy.

qiu

nikita preboha a ty si s tým ešte nebola u gyn.? Hneď zajtra tam choď. Dá ti nejakú injekciu alebo niečo na zastavenie. Šak to ťa musí aj strašne oslabovať...

n.i.k.i.t.a

Dobry den, chcela by som sa opytat, mam 16 rokov a mam problemy s menstruaciou, spocivaju v ze mam menstruaciu uz vyse troch tyzdnov, nie silnu ale mam, predtym to bolo uplne v poriadku, travala cca 9 dni, prosim poradte mi co by bolo dobre spravit.dakujem