trvale vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: trvale vyrovnanie vlasov
jaja

ahojte.. kto ma skusenosti s trvalym zehlenim(vyrovnanim) vlasov? aky pripravok sa vlastne pouziva? nevypadavaju a neposkodzuju sa od toho vlasy? zostanu vlasy rovne az kym postupne nevyrastu? a kolko to priblizne moze stat? uz mam po krk mojich kucier s ktorymi si neviem dat rady, zehlicka na vlasy sice pomaha ale ak prsi tak si mozem zehlit vlasy znova :-( prosim poradte :-)

murka

metamorphosa..a ako dlho ti vyrovnavali tie vlasy a aky bol pri tom postup? to pouzili nejaky pripravok na vyrovnanie? aj ja si to chcem dat spravit nech to stoji co chce ale dufam ze mne to spravia ok.. a nejde to reklamovat? :)) ze by ti ich vyrovnali opat? predsa za tie peniaze..

metamorphosa

ja som si davala trvalo vyrovnat vlasy pred 3mesiacmi...u mojej kadernicky to stalo 2tisic korun, podla toho ake mas dlhe vlasy..a povim ti, ze ak ti to nechyti tak to je na prd, pretoze ja mam tie rovne vlasy len 1den ked si ich umyvjem ostatne dni sa stale zvlnia..vyhodila som peniaze za nic

matoo

no je to vlastne trvala akurat ze sa vlasy nenatacaju ale cesu do hladka a vydrzi to az kym ti vlasy znova neodrastu a kolko to stoji to sa musis spitat u svojej kadernicky