moze mi pomoct calibrum

eaaaa

agina, su to len vitaminy a mineraly, mala by to uzivat kazda rozumna zena aspon pol roka pred planovanym otehotnenim. Patri to medzi vseobecnu znalost, ale ako vidim, niektore to beru ako novinku...

agina

Joooooj dievcence moje zlateeeee!!!! To Calibrum baby plan je totalna chemia a ak si myslite, ze vam to pomohlo otehotniet, tak potom uz neviem...bohuzial reklamy robia svoje.

lenka456

ahojte, my sa snazime uz rok o babo, no zatial nic..ale nevzdavame to! pred mesiacom som musela vymenit gynekologicku, lebo so mnou nic nerobila a vraj, vsetko je v poriadku...zacala som uzivat calibrum baby plan, 1/2 mesiaca zatial tak uvidime..drzte palce a ak niektorej uz tehulke pomohol calibrum b.p., prosim napiste, velmi povzbudite.

Livi6

Zuzanka, ja som tez brala baby plan ale neviem ci to suviselo aj s rychlostou otehotnenia, pretoze sa nam to podarilo na prvykrat. Ale skuste sa intenzivnejsie milovat v case tvojej ovulacie. Vela stastia...

Ivka 1

Nemám s ním osobné skúsenosti ale obsahuje všetky vitamíny a stopové prvky,ktoré sú dôležité pre ženy plánujúce počatie dieťatka.Samozrejme sa môže upraviť aj menzes. Na závadu tomu všetkému je,že je to síce produkt na prírodnej báze ale spracovaný chemicky.