rakovina koze

RNG

Slnecne ziarenie obsahuje ultrafialove zlozky, co su ziarenia schopne rozbijat struktury v tele, pri com sa vytvaraju zmenene, co pri prilisnych zmenach je telo neschopne opravit. Preto prilisne slnenie vedie k nevratnym zmenam=poskodeniu koze a casto aj k rakovinam koze.
Hlavne sa to prejavuje v neskorsom veku, ked telo ma nizsiu obranyschopnost a regeneraciu.

mira

Leo, rakovina kože to ešte nemusí byť, ale predrakovinový stav to je. Hlavnou príčinou rak. kože je mlieko - živočíšne tuhé tuky, a teda aj všetky výrobky z neho a k tomu cukor. Nie je dobré jesť ani ovocie. Opaľovanie nie je hlavnou príčinou, slnko len vyťahuje rakovinové látky pod povrch alebo na povrch kože. Keby ich nevytiahlo, rozvinula by sa rakovina na niektorom orgáne.
Prečisti si telo zeleninou a obilninami. Dbaj na zásadotvornosť stravy a nemusíš sa báť, aj keď si bledý, pretože tá bledosť sa po čase vynechania mlieka zmení na prirodzenú broskyňovú farbu.

leo irsko

zdravim vas, asi pred tyzdnom ma zacalo svrbiet znamienko na trupe a okolie znamienka zcervenalo. po 2 dnoch to ustupilo no to iste sa deje z druhym znamienkom, navyse to znamienko stvrdlo. zacalo ma svrbiet viac znamienok v okoli. chcem sa opytat ci je to rakovina. som bledej pleti. podla toho co som cital na roznych www som idealny typ pre tuto chorobu;).mam 27 rokov.citim sa oslabeny ako bez energie.trvalo sa nenachadzam na uzemi slovenskej republiky preto Vas ziadam o radu. Je to pravdepodobne rakovina koze? co mam robit? je sanca ze mam podla opisu daku inu chorobu? za reakcie vopred velmi pekne dakujem...1goodjob@azet.sk

aja525

a ked si mala v poslednom tak ti to potom nepreslo aj dalej ?..lebo aj mojej pribuznej vyberali ale jej to zaslo uz aj dalej...

vecernica

ja som mala znamienko v poslednom z (troch stadii)a dalsie som mala na hrane takze som stastna ze som si ich dala vybrat. Robi to vyborne chirurg v karlovke vola sa Dr. Novak .davam si kazdy rok nieco skontrolovat.Vsetky co ma svrbeli som dala prec a urobila som dobre a tie kde sa mi otieraju o podprsenku a tak. Neboj sa toho .Je to za 5 min hotove. Histologia pride o 2 tyzdne. Cena za jedno znamienko je okolo 600 sk ,ale moze byt aj 400 sk. teda viem ceny v karlovke v poliklinike.Bezplatne pochybujem ze ti to niekto urobi

aja525

a si si ista ifka ?... teraz si ma moc nepoesila :(...a ako dlho ziju tito ludia uz s napadnutymi aj lymf. uzlinami ? a aqkym sposobom sa liecia ?

aja525

panika dakujm velmi pekne :)....a neviem niekto ze aka je rpavdepodobnost vyliecenia tejto choroby ?.ak uz bola v stadiu krvacania zasiahla aj lymfaticke uzliny ?