Nesúmerné prsia - názor mužov

Príspevok v téme: Nesúmerné prsia - názor mužov
nataška

Muži, mám otázku, mám 2O rokov a som panna,problém je v tom že sa asi bojím sexu koli tomu čo si o mne muž pomyslí ked uvidí moje nesúmerné prsia,naozaj medzi nimi je dosť veľká rozdielnosť. aj o dve veľkosti. Musím nosiť prsníkovú epitézu zo zdravotníckych potrieb. ako by ste reaogvali na takúto vadu alebo ako to mám nazvať u ženy. naozaj neviem ako sa mám cítiť, ako sa k tomu posatviť ked príde k tomu že sa mám vzyliecť pred mužom

tibčo

nataška - počkaj za chvíľu ťa začnú nahovárať podaktoré na silikóny, ale nedaj sa ovplyvniť, prsia nie sú všetko, srdiečko je dôležité :-)

apolon

lienka2, snad som Ta nevystrasil, ze uz nepises. Len som nechcel, aby si videla okolo mna svatoziaru, ktoru zatial nemam. :D

dubka

Ahojte,piste mi maily na: petra31@orangemail.sk
všetkým rada poradim, a zverim sa aj ja, piste, v robote sa vzdy nudim, mozem pisat cely den.

apolon

No tak este som nevypol pocitac, ze co ked predsa, umyl som si zuby atd. a Ty si zatial stihla napisat. Aj ja sa musim priznat, ze mam rad telo (tym sa to odstartuje), takze nemohol by som lubit niekoho, kto by ma odpudzoval uz na prvy pohlad. Ale tym nemyslim to, ake mas telo. Proste mi zena najprv musi padnut do oka, ked ma peknu tvaricku, zaujme ma. Som ako ostatni, potom pozeram na prsia a na zadok (ked mozem a nie je to okate), vsetko to prebehne rychlo, tak 1-3 sekundy. Ked mozem, tak pokukujem aj dlhsie. :) Nehanbim sa za to, pokladam to za prirodzene, ze ma pritahuju pekne kocky. Ale nie som ziaden sexista, zaujima ma aj povaha a ine vlastnosti, ale to iba u kamaratok, proste hocijaku babu na ulici nebudem spoznavat, po takej iba pokukujem. Aby som sa zalubil, musim ju spoznat viac a dovolujem si tvrdit, aj ked som sa predtym nevyjadril tak jasne, ze telesna vada by mi az tak nevadila. Myslim si to a nemam to sice vyskusane, ale nemusim to mat vyskusane, aby som vedel, co vo mne je. Mozno by som pohorel a naozaj by mi to vadilo, ale tomu uverim, az ked sa to stane.

Ten uvod Ta mozno prekvapil, len chcem, aby si vedela, ze nie som ziaden anjelik, aj ja mam maniere tych "sprostych" chlapov, ale zaroven mam aj uvedomenie niecoho viac, co ma od tych "sprostych" podstatne odlisuje. Nechcem, aby si si o mne robila iluzie, aky som perfektny, ale vsetko, co som sem kedy napisal, tak za tym si stojim. Bolo to uprimne a zo srdca, keby som Ti nechcel pomoct (aj zakladatelke tejto temy), tak by som ani nezacal.

A teraz uz naozaj dobru noc. A dakujem za chvalu, to vzdy potesi. Pa pa, aj mna tesilo.

lienka2

Skoda,ze nie vsetci premyslaju ako ty..
Ale..vidis,pozastavil si sa nad tym,ze ako by si asi reagoval a nevies odpovedat!Takze preto sa my dievacat s takymto problem asi bojime!Bo bohuzial,chalani su svine (pravdaze nie vsetci) a vacsinou miluju telo..a nie dusu :( co uz...hadam sa mi podari najst niekoho kto to pochopi...aj ked..zas mi to neda nenapisat!Aka je sanca,ze natrafim prave na toho,ktory bude mat preto pochopenie?Velmi mala..a preto ani nemozem experimentovat..uzivat si ako ostatni..a tak podobne..je to naozaj velmi na dlho a moj rozumcek uz prestava fungovat o takomto case..
Ved nejako bude.. :(
Velmi pekne ti dakujem za debatu...velmi dobre to padlo.. :)
Prajem dobru nocku!Pa...

apolon

Pockaj, pozriem sa! Naozaj som chlap. :)) Chapem dost jasne, co asi prezivas, lebo ja som si zazil nieco podobne, ale uznavam, ze Tvoj problem je asi vacsi nez moj, aj ked kazdy berie ten svoj problem ako najvacsi na svete, ktory nema nikto iny. To co popisujes, ze vycitis ako sa od Teba ocakava, ze budes pekna, aj ked sa vyzlecies... Zeny su na to experti, preto mate prirodzene vyvinutu intuiciu, muzi ju maju malokedy prirodzene vyvinutu, ale zeny sa s tym proste uz rodia. Ver tomu, co citis. Asi to tak bude, nie je to Tvoj vymysel a dava to zmysel (je to zalozene na racionalnom vysvetleni). Myslim, ze sa to od Teba naozaj ocakava. Ja Ti len potvrdzujem, ze si sa asi nezblaznila, pravdepodobne je to tak.

Nad Tvojou poslednou otazkou, ci by mi to nevadilo a ci by som to bral v pohode , som sa zamyslel este skor, nez si ju sem napisala, lebo som sa snazil vzit do situacie. Popravde, dotetaz nepoznam jednoznacnu odpoved. Pretoze vzdy zavisi na okolnostiach a pretoze som nebol takejto situacii vystaveny priamo, ale si ju iba predstavujem, tak ani moja odpoved nie je presna. Popravde, nechcel by som, aby moje dievca malo nieco take, ale keby som ju mal rad (nie len telesne), tak si myslim, ze by to nemohol byt problem. Zasa teoria, ale som o tom presvedceny, pokial sa nepresvedcim o opaku. Ved mladi ludia, ked sa spoznaju, vyzeraju inak (telesne) ako ked uz su spolu 30 rokov. Ked sa zalubis len do tela, tak ked zostarne, objekt Tvojej lasky sa rozplynie, ako keby ani nikdy nebol. Ked vsak milujes "vnutro" cloveka (a to chce cas, aby sa niekto zalubil nie do tela ale do toho vzacneho, co je v nas), nikdy to nemozes stratit, lebo ono casom ostava skoro rovnake (moze degradovat, ale aj naopak, moze byt este krajsie). Nuz zasa tema na dlhe riadky. Idem uz spat, tak necakaj na dalsiu odpoved, odpis mi, ale najskor napisem nieco az zajtra rano (teda opat ako reakciu na Tvoju reakciu). :)

lienka2

uff...naozaj si chlap?? :))

Ano,opat musim povedat,ze mas pravdu!Ja si vsetko uvedomujem.Ale..su dni ked to berem
-co uz.je to tak a nic s tim nespravim,ved mozem byt rada,ze chodim a dycham...
-ale naopak su aj dni ked mi to uz naozaj lezie na nervy!!Su to dni ked velmi tuzim citit sa normalne.Chcem sa bavit medzi kamaratmi bez toho aby som nemusela stale sledovat svoje prsia,aby to nahodou nebolo vidno..Chcem mat niekoho kto bude pri mne a bude ma milovat,bez toho aby som sa nemusela bat,ze ma opusti ak to zisti..Ja proste chcem!!
To ze si k sebe tazko pripustim niekoho je aj tym (podla mna),ze ludia strasne vela ocakavaju a su velmi narocni.A ja citim,ze odomna ludia cakaju,ze som pekna oblecena alebo vyzlecena...Znie to velmi cudne (sama som sa chvilu na tej myslienke bavila),ale myslim si,ze dievca nieco taketo vyciti...myslis si,ze by ti to nevadilo keby to ma tvoje dievca?Myslis,ze by si to zobral uplne v pohode?