PIERCING V PUPKU

paba

pre moncicak:
v tehotenstve sa samozrejme pokozka natiahne, preto existuju specialne tehotenske piercingy do pupku, su dlhsie a z ohybneho materialu, daju sa kupit v niektorych eshopoch

panika

k tej neplodnosti-vraj nejde o material, ale o umiestnenie (je to v akupunkturnych drahach-aj nausnice mozu robit zle)

didlinocka
samozrejme, ze ti to prepichnu-ale urobi to len clovek, ktory nema ziadnu moralku-ide totiz o umyselne porusenie zakona. a uvidis, ze ak budes mat problemy s hojenim, da od teba ruky prec

didlinocka

chcela by som sa opytat ze ci to boli ale pravduu??? a myslite ze ked mam 14 rokov tak mi to prepichnu aj bez potvrdenia ci nie ???a ked ne tak ako si to mam dat po tajomky poradte dakujeem !!:)))

ivaa

Ahoj panama. Tie \"fámy\" ohľadom neplodnosti po aplikácii piersu sú samozrejme blbosť. Zájdi si na www.tattoo.cz , tam je to pekne vysvetlené ;-)

tatinka

piercing je v pohode, ja som si ho dala v septembri, a neviem si vynachvalit...=)) mam vacsie brusko a bala som sa ako to bude vyzerat, no ale vyzera to super. ked si ho dam obcas dole a kuknem sa do zrkadla tak mam nepekne pupo, ale ked je toam pier tak to vyzera supoer, odporucam.
robili mi v to v piercingovom studiu za nejakych 500,- kupila som si v lekarni specialne mydlo, urobila som si roztok a natierala som si to asi mesiac, teraz pohoda.
a.. mala som tam tiez take, ako keby maso... no co, vytrhla som si to, v pohode to slo. a vrelo odporucam, uz len pre ten super pocit, ked sa kuknem na to!

panama

PROSIM VAS AKO TO JE Z TYM TEHOTENSTVOM ???????? JA MAM PIERCING UZ VYSE ROKA A PEKNE ZAHOJENY VSETKO V POHO (INAK TITAN JE NAJLEPSI PODLA MNA INE BY SOM SI ANI NEDALA) ALE SA BOJIM AKO TO JE STYM OTEHOTNENIM AK NIEKTO MOZE PORADTE MI PROSIIIIIM ???????