PIERCING V PUPKU

staniik

ahojte....chcem si dat pircing do pupku...kolko tostoji??...a oplati sa kupit si nausnicku cez internet??....z akeho kovu??...

yukiki

milly..ja mam pierc v pupku cca rok, a tiez sa mi tam urobila pri hornej gulicke daco ako tebe, akoby tam bola tekutina ale nebola...a obcas sa mi to zapali=ovalo...ale po case to zmyzlo samo, len som to obcas dezinfikovala...ono aj ked pierc po tydzni dvoch sa zda byt v pohode , uplne hojenie trva par mesiacov az pol roka, pri niektorych az rok:)

milly

Mam piercing v pupku asi 3 mesiace a pri hornej dierke mi zbujnelo tkanivo a urobila sa mi tam taka gulicka, ktora ani nehnisa ani nekrvaca. Neviete, co s tym?

jaroslvka7

no toto hlavne pisem Slavke7777 ...ja som si ho dala potajomky...a musim povedat ze amm mi na neho prisla po tyzdni.chvalalbohu to dobre rozdychala..myslela som si ze bude robit väčšie divydlo...oco o nom este neviem..mam ho este len mesiac a 1 týzden...ziadne problemy s nim nemam..sice obcas boli kedze mam vo zvyku sa s kazdym natahovat....spim na bruchu uz asi 3 týzdne..nemam to zahnisane...a stlao ma to 810Sk a mma chirurgicku ocel, zevraj je naljlepsia..ale to dost zalezi podla mna aj na pokozke....takze skus prv presvedcit ordicov..ked nie tak ..smelo dotoho...:D:D:

vika.strike

awojte ja by som si cela dat piercing do pupku...uz mam v nose a v usiach..ale pupok ma laka asi najviac..myslite ze bude problem ak mam len 14?a kolko asi stoji prepichnutie a nausnica?diky...

luci

ja ma pircing v pupku asi viac ako rok a teraz ked si ho vyberiem mam tam velku dieru cez ktoru vidno dokonca... :D jazva neostane, ostane diera pre istotu ale pohodka.. s tym co z toho vyteka : po 3 mesiacoch sa necuduj, je to este nezahojemne po polroku sa nausnica da v pohode vymenit .. =) ... je to cool až an tú fugu co mam v bruchu navyse. =D

mamba

mam otazku..mam pierc skoro 3 mesiace aa xcela by som si vymenit nausnicu ale raz ked som to skusala tak mi z toho este isla nejaka tekutina tak som ho tam radsej nechala..newiete mi niekto povedat kedy ju uz budem moct bez problemov zmenit?

jajuška

Ahojte, ja som si dala piercing v 15-tich a som spokojná, teraz mám 18 a páči sa mi to. Treba ísť do solídneho štúdia a radšej priplatiť, ako si to dať urobiť za babku a potom trpieť. Mala som bolesti asi 2 týždne, ale v pohode sa to dalo vydržať. Veľa šťastia, pa :)

bodka

ja som mala piercing 4 roky a nemala som ziadne komplikacie,tak max.tyzden som mala v okoli vpichu podrazdene cervene ,ale potom ok,treba si ti zozaciatku cistit,osetrovat.zalezi na nausnici,ja som mala sprvu titanovu,vraj ta je znasatelna viac,potom som si dala chirurg.ocel a v pohode tiez.