PIERCING V PUPKU

sneza

ahoj ja mam piercing v pupku uz vyse 2 rokov, pol roka hnisalo, ale teraz je to ok, az na to, ze som si dala novu ozdobu, ktora nebola z chirugickej ocele a zase mi to zacalo hnisat+ma hrozne boli cely pupok. treba si davat velky pozor,aby bol cely z chirurgickej ocele (ziadne striebro alebo neviem co) + nech ti to prepichuje odbornik a nie nejaky lajci z dediny. naozaj sa moze stat,ze sa ti potom uz nepodarit otehotniet.

sss

aj ja ma piercing v pupku a stale mi hnisa. mam ho uz asi pol roka a stale to mam zapalene. ale aj tak som hrozne rada ze ho mam a dala by som si ho znova. odporucam setkym

gabikkaa

ahojte ja si idem dat o 2 tyzdne piercing do pupku a uz sa hrozne tesim. pretoze sa mi to hrozne paci..... bolesti sa nebojim pretoze to nemoze az tak boliet si myslim.

angeli

AK SI DAS PIERCING S MATERSVOM TO ABSOLUTNE NIC NEMA LEBO TO TI PREPICHNU LEN TU MALINKU BLANKU NAD PUPKOM.MNA STALA NAUSNICA 250SK CHIR.OCEL NA KUPALISKU A PREPICHOVAL MI TO JEDEN CHIRURG V NA SUKROMNEJ CHIRURGII V ZLATYCH MORAVCIACH ZA 170SK .VOBEC TO NEBOLELO.TAM TO NEHAL V LIEHU NA 20MIN.

angeli

neboj sa daj si piercing ja som sa velmi bala aj rodicov a prijali to celkom dobre ak sa rozhodnes ze ho uz nechces zostane ti iba mala jazvicka velkosti spendlikovej hlavicky.bala som sa si ho dat ale vzdy ked sa nan pozrem tak sa z neho tesim a nelutujem to ako ked si kupis vzdy nove tricko.

zzuzka

Ahojte moja mamina je skor taky typ ze s dievcatami v puberte vychadza skvele ako keby bola aj ona v tom veku miluje pocuvat najnovsie novinky hitparady oblieka sa mlado a pred dvoma rokmi si dala piercin do pupku a bohuzial uz nemoze otehotniet chcela som sestru velmi ale proste doktorka jej zistila ze sa jej poskodilo maternicove centrum a teraz sme velmi nestastne uvazu mamina o adopcii ale vravim cela som si dat ale nikdy v zivote nech je hocico ale mozno u kazdeho to vplyva inak ale ja neviem robili jej to specialne v piercingovom stuudiu a toto sa stalo nosila chirurgicku ocel cistila si to kazdy den a proste takto doktora nam vravela ze nemalo by sa to stat ale stalo sa na kazdeho inak posobi ale ja a ajtak bojim co ked takze rozhodnutie natebe vela stastia !

charlie

ja mám piercing vyše roka. túžila som po ňom viac rokov, no vždy som sa bála čo to so mnou spraví.zatiaľ som nespozorovala nič. zo začiatku je s ním viac starostí s hygienou a ošetrovaním, lebo koža uvolňuje sekrét a preto je potrebné si ranku čistiť. ja mám náušničku z chir. ocele a som spokojná. celá paráda ma stála 1000 sk a chvíľku bolesti. ešte jedna vec: je potrebné myslieť na to, že kúpanie v o verejnom bazéne budeš musieť odložiť už až na budúcu sezónu a oblečenie ti nebude môcť prechádzať cez miesto,v kt. máš piercing( pás sukne a nohavíc posúvať na bedrá),ale to je dnes v móde.joj a skoro by som zabudla.ja už som nad otázkou materstva nemusela premýšľať- som už matka dvoch detí. toto dobre zváž!ahoj

veronika*

Ja sa chcem spytat tych,co maju piercing v pupku,ze kolko ich to stalo a ze aky kov je vhodny na sperk.Pocula som,ze chirurgicka ocel,je to pravda?

Kellie

A ja som zase pocula ze mat piercing v pupku je uplne bezpecne a ze reci o tom ze raz nebudem mat deti koli tomu su totalne zbytocne.Vravela mi to doktorka