Piersing pupok

Nikpia

cicus..ja som si to dala zrobit tak zhruba pred 10timi dnamu tu v anglicku...nausnicu nemozes tak skoro vymienat...najskor az po 6tyzdnoch...mam k tomu aj papier s instrukciami.heh...no a prepich neboli..skor to umrtvenie by mohlooo...no pozri..on ti to chyti takymi spec.kliestikami takze budes citit ako ti drzi stlacenu kozu ale vpich nie je bolestivy..sa ani nenazdas a za sekundicku sa bude na teba smiat nadherny sperk...aaa loly..to co si mala za masiara ked mal mensiu ihlu ako nausnicu? to aj ked kamoska mi po domacky robila dierky dalsie do usi tak si zaobsarala normalnu nemocnicnu...phaana...ta len experimentuj..aaa cicus...mozes sa s tym kupat,ale najskor tak po mesiaci,lebo tkanivo ti este sa hoji,a je riziko infekcie..no v ziadnom pripade verejne bazeny,sauna,solarko..zatial ne..klikni si na www.crazy-style.cz a keby si chcela o tom popisat tak mi cmarkni na nicol5001@hotmail.com papiiik

loly

cicus
prepicnutie neboli,lebo ti to ten,co ti bude brusko prepichovat umrtvi..aspon mne to tak spravil :))..citila som len taku lahku tupu bolest,ked mi daval nausnicku,lebo mal mensiu ihli ako nausnica,ale zeby to bola nejak extra bolest,tak to nie :))..stalo ma to asi babiku,aa nausnicka tiez tak nejak /snajlepsie striebro alebo chirurgicka ocel/...
hnisat ti to bude mozno tyzden dva,alee davaj si na to harmancek,skor sa ti to zahoji :))..tak dva mesiace a mozes vymenit nausnicku :))..je to lepsie si to dat urobit v zime,lebo sa s tym nemozes kupat,hlavne nie na kupaliskach atd...
aaa vyzera to dobree :))..a sexi :P..
vela stastia :))

cicus

Ahojte xcem sa spytat ci prepichnutie boli?akoi sa mam oto starat mozems a s tym kupat?plz poradte moj mail gree72@azet.sk

nikpia

carynka..hee ne ja to nemam este mesiac...mam to 9ty den,...a dovcera to nehnisalo...a dnes kuknem co ma boli a kus hnisu tam..ta teraz idem pohladat daco na dezinfekciu..boo ma chyta dajak panika..uf....pritom to cistim 2krat denne a ak sa sprchujem poobede a ne vecer tak aj poobede....ta neviem co sa stalo...ale pises pozor na prach...to moze byt..lebo robim v tovarni na zele cukriky a tam je prach z muky..ta moze byt....hmmm taaaa idem si dade po radu...

carynka

NEBOJTE SA TOHO.....je to uplne w pohode,stoji to 7kil,a prepichnutie trochu boli ale da sa to...profesional ti to urobi do minutky,ani sa nenazdas.mam to asi 5 den a zatial nehnisa,ale bacha na mydla a sampony,pracha a zachytawanie.Kontroluj si gulicku.cmk

nikpia

Cafky.chcem sa spytat ci mozem ist s piercingom v pupku do solarka mesiac po prepichnuti,ci mozem chodit na aerobik ci do fitka, a som v anglicku pri mori tak ci mozem ist s tym do mora,bo tam slana voda to ne chlorovany bazen taaa poradte mi prosim velmi velmi...a este by ma zaujimalo ci sa s piercingom nemoze nieco stat pri sexe :) napr. ze mi ho priatel nechtiac zatiahne alebo co...lebo si pamatam ze svojmu ex som neviem akym zazrakom pri 'tom' vytiahla z obocia hehe... tak poradte mi prosim,alebo na moj e-mail xdiablikx@azet.sk prosim prosim velmi

nikuska

Ahojte....chcela by som sa spytat kolko asi trva kym sa dierka zrastie...vybrala som si piersing lebo som zistila ze mi ho zle spravili...a tak som si ho vybrala a chcela by som vediet kolko to asi bude trvat..dakujeem

dudulka

ja som si dala do pupku...bolelo iba ked i to pichali...teraz uz v pohode...
hej a neviete niekto ako dlho ho tam musim mat odkedy mi ho pichli???

ewangelina

ahojky ja mam piersing v pupku uz tri roky..lieci sa to len dezinfekciou peroxidom.a mna to teda bolelo brutaaaaal ale len ako mi to tam pichala:D ale hned ako mi tam dala piersing uz som necitila nic.-.ziadna bolest ani mi to nikdy uz nehnisalo ani ma to nikdy nebolelo..Proste to je individualne ako aky ma kto organizmus :))) vela stastia