MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

tomes

Ahojte ja mam dievca uz vyse rok a pol a este sme spolu nespali. Lubime sa ale niekedy ten sex tam chyba . a ked dojde tej teme tak zzjej strany je: si pre mna ten [ravy a chcem aby si bol ti ten prvy ale mam strach stoho stej bolesty :) z mojej strany: super je nadherna kazdy bi ju chcel ale ja jej davam cas ked az ona povie ano ja na nu netlacim ale skutocnosty sa bojim aj ja toho lebo som nikdy nemal pannu a neviem ake to je spat z pannou co vi na to?

minkusik

Ja mam 20 rokou a nemala som ešte žiaden sex.a nechambim sa otom otvorene hovoriť.JA nie som ten typ že sa vyspím s niekym len aby som oto prišla.Ja som hrda nato. a maju chalani omna zaujem,ale ja čakam na normalneho chlapa ktorému nepôjde len oto.lebo ja mamšťastie na takých somarov.Čiže baby ked ste také stare ako ja alebo aj staršie holky ktore sta nemali sex tak si stoho nič nerobte.Ak to má prísť tak to pride.Ale nerobte to ako ostatne baby len rýchlo sa vyspať a mať potom, len aby si omne niečo ostatný nepomysleli a neukazovali.Že ta ma 20rokou a nič ešte nemala. Ja si myslím že je to ubohé vysmievanie.

fusakla

este chem dodat, ze nie som konzervativna a nemam ani nejak prisnu vychovu, jednoducho odmietam vypsats a niekym koho nelubim, podla mna to nema zmysel a dosla som na to ked som si zacala s jednym kamaratom a chcel po mne sex, uvedomila som si ze ho v skutocnosti nechcem, nebola som na neho citovo viazana bol to len taky flirt, ulet takze, je to tazke v tejto dobe, najma ked je natlak na vas zo svtekych stran, blbe reci, poznamky a urazky len rpeto ze ste s nikym este nespali...:-(

fusakla

katus:
ahoj ako ja mam 19 a tiez som este s nikym nespala, a to preto, ze cely zivot narazam len na kretenov, mam fakt na chalanov smolu a nie si sama o mne si mysleli uz horsie veci, dokonca ze som lesba, ubohe...niekedy sa citim hrozne a mam pocit ze kazdy ma za to len odsuduzuje , a mylsia si ze som divna a pritom vedia prt o mojich sklamaniach zo vzztahov, ak sa to aj vztahmi dalo nazvat.

henten

Este nevies co ta caka, ale zi si v sladkej nevedomosti. Nevravim ze sa mas vychrapat hned s prvym, jasne vyberaj, ale neodkladaj...

stanley1

lucka nechapes ze je rozdiel ked zena spava kazdy den s inym, strieda ich jak ponozky a prisla o panenstvo len preto v 14 aby nebola panna .. a ked zena spala mozno s jednym s laskou alebo mozno nespala s nikym ?