MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...

Príspevok v téme: MUŽI A ICH NÁZOR NA PANNY...
klarika ch.

muzi aky je vas nazor na panny, vsadee sa pise,ze kazdy by ste ich chcel,ale nieje to celkom tak, aj ja sama som, a mam priatela, a strasne mi vadi,ze som mu to povedala,a on to zobral len tak, mam ho sice rada,ale neviem ci sa kvoli tomuto s nim nerozidem, ja by som cakala,ze si ma bude za to viac vazit a aj mi to povie,ze ma ma rad aj kvoli tomu a neberie to len tak automaticky,ze som si nieco take chcela nechat akurat pre neho.Mam praveze skor pocit,ako keby mu to bolo praveze na obtiaz,fakt neviem, tak prosim nazory : Muzi, chalani, tak ako je to chcete panny,ci radsej nie a je vam to jedno? Lebo mam pocit,ze je vam to jedno a vobec si za to babu nevazite,vsak mi len na to cakame,kedy nam poviete,ako si nas vazite,ze sme si to nechali akurat je jedneho toho spravneho z vas, a vy nic,tak fakt neviem.

aqa

ved mas 16 co by si chcel???hmmmmm .....ja hovorim a myslim o chalonoch co maju po 20 a viac.....ked som mala 16 tiez som bola panna a vsetko som videla v ruzovych okuliaroch,ale teraz mam 22 a ver mi,ze vsetko je inak

sedmikraska

stanley, nie je nic svetoborneho byt panic v 16. :)a ako prilezitost beries co? Ze sa ti ozrata holka hodi okolo krku alebo mas dlhodobo holku s ktorou si vylezkavate v postielke?

sedmikraska

stanley stale si zakladas na tom, ze si panic. No mal si vobec uz prilezitost? kolko mas vobec rokov? Urcite si to uz niekde pisal, no zabudla som :(

stanley1

a je mi dost jedno co si otom druhy myslia a kludne povim hocikomu ze som panic nemusim sa hambit .. vcera sa ma spoluziacka pytala ci som si zacal s nekym uz sedxualne zit, povedal som nie ta hned pokrutila ocami ze jaky som idiot ... :D:D

stanley1

aqa ja tiez poznam take holky a predsa verim ze aj normalne existuju :d .. ja som panic tiez a tiez mam chute obcas take ze by som aj vyfuk z auta pretiahol .. ale ete necem nic. .

bebee

a matka bola otcova prva? asi nie ze? toto ma tiez dokaze iritovat ze sa robia taketo rozdiely medzi zenami a muzmi zena musi byt panna ale chlap panic byt nemusi. Ked ma chlap za zivot vela zien tak je mačo ale ked ma zena viac muzov ako jedneho tak je poroste slapka. Suhlasim s tym, co hovoris svojim detom aj mne to hovorila jedna matka. Nie je dôlezite s kym zena bola ako prvym, ale s kym skonci ako poslednym no nie? Sex je dôlezita sucast aj manzelstva a ked zistis ze je na nic az po svatbe je to jedna z pricin jeho neskorsieho rozpadu.

aqa

Stanley1
tak mozno je par takych..ale ziadneho nepoznam....poznam zasa vela takych ,pre ktorych je dievca len dalsou ciarkou pri posteli a zvysenym egom pred kamaratmi....

utopia

bebe tu nejde o panenskú blanu ale o ten dobrý pocit muža,že máš partnerku ktorá patrí len tebe a ti ju nikto pred tým neprepichol.Moja mama mala pred otcom jedného a otec celý život jej to vyčítal pred nami deťmi a mama sa oplakala a stále nám so segrou tvrdila aby sme ostali pannami a dali sa len mužovi aby sme mali šťastné manželstva. Aj sme tak urobili,segra žila so svojim 10 rokov,nechal ju našiel si šikovnú milenku,už je rozvedená a ja k tomu čoskoro spejem,lebo ten náš sex je o ničom. Mám dceru ale ju poučím,uži si a vyskúšaj si,neber prvého..