Ovocie Noni

RNG

Mira, enzymi sa nicia zahriatim nad 5o stupnov celzia.
Z domacich produktov daleko najbohatsia na enzym je repa a cvikla, zase musim podotykat, len uplne surova. Potom mrkva a stonkovy zeler. Ostatne produkty maju velmi malo enzymov, mnohe boli civilizacne "vyslachtene z enzymov", ktore "zneprijemnovali" cut=palili na jazyku, tak ako napr ananas so svojim enzymom bromelainom, tam sa im to na stastie nepodarilo "odslachtit", lebo v tropoch bez obranneho bromelainu proti hmyzu by ananas neuspel

RNG

Mangostee je ovocie z indonezie-aspon tam som ho prvy krat videl
Je to cierna okruhla gula, ako mensi pomaranc, pod hrubou duzinatou supou ma biele segmenty ako pomaranc, prijemne chutiace.
Podla vyrobcov ale maximum antioxidantov je v na vrchy tej ciernej duzinatej supy(karotenoidy, farbivo, ochrana pred slnecnymi lucami)

mira

Noni je ovocie z tropickej džungle. Je tam horúčava a vlhko. U nás je zima a vlhko len keď prší. Noni má za úlohu osviežovať tým, že organizmus ochladí a uvoľní. Kto z nás to teraz potrebuje ? Potrebujeme skôr zohriať a spevniť tak, aby sme prečkali túto zimu.
Na získanie vitamínov, enzýmov, minerálov a vitálnej energie máme doma veľa možností.Bez rizika podchladenia a oslabenia ako s noni.
Počnúc kvalitnou kvasenou kapustou cez celý rad ďalších a končiac ovsenou kašou a semienkami.

RNG

Tekute noni musi byt konzervovane proti kvaseniu, ovocne stavy sa obvykle pasterizuju. A to prave znici tie uzasne enzymi, ktore obsahuju.
Jediny produkt, ktory si uchovava enzymi je za mrazu vysusena stava(lyofilizovana).
Inac aj cista stava je extremne zdrava(vitaminy, mineraly antioxidanty) ale zialbohu ta najvacsia hodnota noni, vysoky obsah enzymov sa neda zachovat pri prehriati nad 55stupmov celzia.

ing. peter špalek

Naša firma je dovozcom NONI priamo z Indie. Takze ak chcete vediet viac o noni tak si kliknite na www.indiannoni.sk Na tejto stranke sa dozviete vsetky potrebne informacie a mozete si ho priamo aj kupit. Nase NONI je ciste, bez farbiv, bez E, bez ovocnych sirupov, čiže je učinok je o to vačšie. Zaroven je možne si ho na tejto stranke aj kupit. Čokolvek by Vam nebolo jasne rad Vam odpoved na uvedenom e-maili

RNG

S pomarancom by som noni neporovnaval. Obsah antioxidantov ma neporovnatelne vacsi.
Cerstve ovocie sa da jest len so sebazaprenim, vobec nie je chutne.
Susene maju antioxidacne hodnoty (ORAC) medzi najvyssimi(Wolfberry(Goji), cucoriedky, granatove jablka,cierne ribezle, mangosteen)