Psoriaza vo vlasoch

Súvisiaci obsah

rozmaria83

mne pomohol pripravok Regulatpro® Bio, uzivala som ho vnutorne a aj do vlasov vtierala,je to prirodny produkt, kupila som ho tu -odkaz odstránený-

Macko_28

Dobry den, chcel by som sa podelit o moju skusenost so psoriazou ktorou trpim cca 10 rokov, pravidelne chodim ku koznemu lekarovi a pravidelne s malou obmenou tie iste maste a vysledok ziaden :(

Az teraz mi moja nova kolegyna v praci poradila SKIN-CAP, je to spray, aj sampon, nehradi ho ziadna poistovna, ale po 3 tyzdnoch nemam po psoriaze ziadne znamky. (ja som pouzival len spray) Cena jedneho 200 ml spreju je cca 35,-€, ale niektore lekarne ho maju aj za 45,-€ takze je asi dobre sa informovat co kde stoji, pre niektorych ludi je to dost penazi.

idris

Dobrý deň chcela som sa spýtať na ten Xamiol keď ho použijem a potom opláchnem tak môžem si aj umyť hlavu šampónom ?? lebo ostáva mi strašné mastná hlava :/ a po použití ma začala aj svrbieť hlava

tanka511

Vedel by mi niekto poradiť, či má skúsenosti s používaním gélu XAMIOL do vlasov. Pomohol niekomu ? ďakujem

eam

Najnovší preparát na psoriozu vo vlasoch je XAMIOL emulzia. Predpíše vám ju kožný lekár cca 15 eur. Bez receptu je omnoho drahší. Ževraj sú veľmi dobré účinky a pacienti si ho chvália ( osobne mi to povedala naša kožná, lebo syn trpí touto chorobou).

martapir

ja som používala do vlasov na hlavu Belosalic taky olej špeciálne na hlavu a ochlpené časti pokožky. pomáhal mi.