Sťažené dýchanie

Príspevok v téme: Sťažené dýchanie
prasa

zdravím.
mám taký problém, že mám nutkanie sa nadýchnuť zhlboka. proste ako keby obyčajné dýchanie nestačilo. mne sa zdá že to bude niečo so žalúdkom a bránicou, lebo mám pocit ako keby som musel prekonať nejaký blok

kamarát mal to isté, ale trvalo to u neho asi týždeň. ja to mám už asi rok a pol

u lekárov som samozrejme bol, ale oni mi nevedia pomôcť...

plúcne ochorenie to nebude, lebo som mal spyrometriu a všetko bolo v poriadku (dokonca lepšie ako priemer) a navyše vôbec nefajčím

tak mi poradťe prosím ak s tým niekto máte skúsenosti, lebo ja som už zúfalý

vitavi

Dýchacie cesty nepracujú, ak sú zanesené a oslabené. Nánosy môžu byť ložiskami zápalov.
Odstrániť ich môžeš vlákninou a čistou stravou bez hlienov a tukov, sladkostí a povzbudzujúcich látok.
Najdôležitejšie je odstrániť mlieko a mliečne výrobky, stužené a živočíšne tuky, kávu, aromatické látky, sladkosti a ovocie.

danka2014

v poslednej dobe mam problem s dychanim.chcem vas poprosi co to znamena...aku mozem pouzit teraz metodu aby samy lachsie dychalo..

dariniak

Dobrý deň, prečítala som si Tvoj problém s dýchaním a presne do písmena mam to isté. Prosím poraď,či si sa doslal z toho a ako? Odpíš.

prasa

a je mozne aby ten zapal trval tak dlho ?? uz to mam ani nepamatam. fakt si ani neviem predstavit zivot bez toho :(