Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

nada

boze moy sak je tho typicky suknickar a ty lem dalsia co bude na jeho zozname ked ho lubis nemusis sa s nim preto prespat laska je o inom a nie ci budem dobra len budes trpiet pre nho lebo o ine mu podla mna nejde ,,zamysli sa nad tym ci chces o panenstvo v 13 prist s niekym kto od teba caka len sex

mamba

kriste...teraz som to docitala do konca....jaranka,ak chces byt v jeho zivote pod nazvom Skusenost cislo xyz, tak s nim chod,on sa spravi a tebe ostanu oci pre plac,lebo ta necha a tusim,ake asi mas pocity v 13....zabudni na neho a na vsetkych chalanov...teraz si uzi prvy bosk a nasledujuce ale sex je o niecom inom...ved pochopis NESKOR!!!!!

mamba

aa ucitel ma pravdu...chce ta len na sex!!!!!!zabudla som...spali sme spolu po roku vztahu.keby som to zazila na zaciatku,nechala by som ho-snivame o inom,nez to bude

mamba

omg...nespravaj sa tak k nej...ved ma len 13...ved sa pyta len radu...neznamena,ze s nim polezie do postele...ja som prisla o panenstvo asi mesiac po 18(dala som slub mame,ze do 18 nie) a aj tak to bolo o nicom...aj on bol panic:)

mamba

jaranka..mozno som staromodna, ale ver mi,ze sex v 13 s chalanom,ktory ma 17 a tvrdi,ze rysave su najlepsie bude tuctovy..a on mozno mal sex,ale to neznamena, ze je v tom dobry...si chvilu pockaj a pride lepsi

nomi

ahojko...cirou nahodou som si precitala tvoj clanocek a....no povedzme si na rovinu ja mam 16, som panna, este som s nikym nechodila a uprimne zatial mi to nechyba- jednoducho ked to pride tak to pride samo nenutene a budem vediet ze je na to cas....a ty mas 13 a rozmyslas ci prijat ponuku nejakeho 17 rocneho uchyla na sex??? radim ti radsej este porozmyslaj- a poriadne- co chces lebo ak nieco spravis takto skoro budes to lutovat.....a este som v niektorom tvojom komentary citala ze si rysava a sa ti to moc nepaci ci tak nejako (neni som ista).. a ze sa za to hanbis---nehanby sa, bud hrda na to aka si...kazdy clovek je krasny a aj ty a ak nejaky chalan tvrdi, ze nie tak za ohromne mili a nema ta rad, chce ta len vyuzit...nenalet mu a radsej pockaj na toho praveho, ktory ta bude mat rad so vsetkym ,,dobrym aj zlym"....drzim palce...:):):)

hmn

zlatinoo...bozkavat sa vie kazdy..=) to ti mozem zarucit nemusis mat predtym ziadny stres!! a myslim ze na sex mas este cas a ked to ma byt tvoj prvy sex taq by si mala pockat na tohoo naozaj praveho hovorim z vlastnej skusenosti aby si to potom nelutovala.!viem ze pocuvas vselijake keci ale vazne si neviem predstavit 13rocnu zienku ktora uz zije sexualnym zivotom..tot vsee.! neh sa ti dari..kiss