Som neskúsená - mám mu dať šancu?

Príspevok v téme: Som neskúsená - mám mu dať šancu?
jaranka

Dostalo sa mi takje ponuky od jedneho chalana ktoreho uz milujem velmi dlho...ale dostala som obavy...pretoze som rysava tak som raz zapocula ako hovoril svojim kamaratom ze ,,no take su najlepsie,, ....akoze rozmiete nie? ja mam 13 a este som sa nebozkavala on ma 17 a uz sa oblizoval s kadekym a myslim celkom urcite ze uz mal aj sex..chodil s jednou mojou kamoskou (14) vtedy mala este 13 a s nou sa bozkaval na kazdom roku ...a ktovie co robili v sukromi x-) ...a teraz ked sa ma opytal ...tak neviem ako mam reagovat ..neviem sa bozkavat to mu asi ani nepokazem povedat ...a som panna...myslim si ze by ma mohol len zneuzit ...aby videl ze tie reci co sa siria o rysavkach su pravdive pretoze som jedina ryska v okoli...je uzasny...milujem ho ale zaroven mam aj obavy ...poradte...

nina30

Jaranka, poviem Ti jednu vec ktorú pochopíš až neskôr. Väčšinou s tých nácť - ročných naj frajerov vyrastú najväčší chudáci. Nerob nič čo by si ľutovala o nejaký rok, neskôr.

lucka*

Aj ja som bola taká, ale myslím že až takto som neuvažovala...jaranka. Aj ja som mala komplex, že som ryška a teraz? mám 25 a už sa nad tým len smejem. Prvý krát som sa milovala z lásky a mala som až 20, takže neviem kam sa ponáhľaš. bol to 3ročný vzťah. A chlapi sa vždy za mnou otáčali, ale musíš byť sebavedomá a mať sa rada takú aká si. To chceš aby sa tomu úbohému chlapovi ešte viac zdvihlo ego? Ja som tiež mala príležitosť tak ako ty, ale teda v 15tich ( vtedy sme s kamoškami v 13tich riešili bábiky...) a neurobila som to a som na seba pyšná. Tak porozmýšľaj a ver, že sa v živote budeš bozkávať ešte veľakrát a môže to byť úprimné. Už viac neviem ako ti pomôcť. Aj tak asi hádžeme všetci hrach na stenu...

jaranka

ako vy si neviete prestavit ten komplex ze niektore moje spoluziacky sa uz bozkavali a ja nevie..potom to zacima pripisovat ze nikto ma nechce pre vlasy a zacinam ich nenavidiet..myslim si ze ma nikdy nikto nebude chceit

elablue

Jaranka ty mas strasne divnu predstavu o vztahu, zacat s dakym chodit, vybozkavat sa a rozist sa?Ty na ktorej planete zijes? Ved takto to predsa nefunguje to uz sa rovno mozes polizat s dakym na diske a ani chodit s nim nemusis. Booooze decka jedne napodarene.

moniqa87

vidiet, ze mas len plnu hlavu bozkavania sa a nechapem preco... raz sa dockas a nemas sa kam ponahlat...
radsej rozmyslaj nad skolou a nie nad kdejakymi frajermi, ktorym ide aj tak len o sex...
ty si myslis, ze vztah je o tom, ze sa pobozkate a uz budes spokojna a skoncis to? nie neskoncis a nakoniec spravis aj to co nechces, tak ruky prec, na bozky mas aj tak este cas

jaranka

Dakujem za raady .....takze mi 100% radite aby som sa ani nechytala?...no ono sa to dobre hovori alebo by som snim mohla zaacat chodit a aspon by sme sa pobkavali a potom by sme sa rozisli ....