od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

ja som vcera papala zakusky tiez,tak si z toho nic nerob;o))))doteraz som spinkala,predchvilkou som sa zobudila,idem sa teraz ucit;o)
qiu...neboj sa neber si to k srdcu,to vas len strasia,aj s nami to tak robili...NEPOCUUVAJ ICH;o)urcite to zvladnes,fakt;o)
a prezradite mi,holky,co je to ADK?;o))))

qiu

mna z tej školy asi .... stále nás len straši a aké to je náročné a kolko toho musíme vedieť a že nič nevieme... no hrôza... ale dúfam že vy ste natom lepšie... sonija ADK to bola moja nočná mora mne dávala profesorka krabicu na ruky aby som sa nepozerala no des...

sonija

ajojteee :)no odskocila som sem,robim odpisy z ADK a uz sa mi nechce tak trosku nakuknut,a pozrime sa-koho to tu nestretnem
lianka...qiu....awojte :))
no koalciky zo svadby,ale nepribrala som takze to je fajn,a welice ti dakujem lianocka:))
co budete robkat?mne sa treba ucit zas wela joj :(sa mi nece

lianka

ahojte moje zlate ;o)
sonicka....tu soooooooooooom,uz ma vidis?;o))))))gratulujem k -1,5 kg-uspech,sikovnucka si ;o)a ake kolacce,hmmm?kto piekol?;o)
qiu...ajoooj mojaa,rada vidim tvoje pismenka;o)celkom sa dari,trosku som sa obavala,ze co bude s mojim dietnym rezimom ked pojdem do skoly,ale v pohode da sa to zvladat;o)teraz som prisla domov zo skoly,idem sa naobedovat-polievku a potom si trosku oddychnut,citat a ucit sa.vy mate aky program,hmm?;o)aj cvicite?

qiu

ajojte babulky no dlho som tu nebola.. Tá škola ma táááák vyčerpáva. Ale vy sa pochválte čo máte nové? a čo dietka darí sa?

sonija

nevidiiiiim vas
jaaj:))no sonicka je bakana,cely den kolace zere..pardon..papa...:))..ano sonicka schudla 1,5 kilo ale dens som urcite pribrala,dievcence vybackajte ma zasluzim si a poriadnu...:((
no moc som sa nerozpisala:))ale wy mi povecte co a ako??,
ňaaa cmuuk