od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lianka

ahojteeeeeeee zlaticka moje,tak som tu ;o)))bububu,hadam som vas nenaplasila ;o))))))
salmicka moja...gratulujem k -1 kg,skvely zaciatok,chvalim,sikovnucka ;o)ano,bola som pozriet dievcence v teme vedla,natrafila som tam na tiňušku-vsimla som si,ze ste iz stihli podebatovat,je to skvela holka,pozvala som ju aj medzi nas ;o)dufam,ze coskoro sa tu strestneme milacik a popiseme viac,zatial mi napis aspon ako bolo cez vikend,hmm?;o)ja zajtra uz do skoly musim,sa mi nechce....myslite na mna,nech tam neumriem od nudy;o)))...
tiňuška...tiez gratulujem k -1 kg,tesim sa s tebou a snazime sa dalej-ved my sa predsa len tak nevzdavame svojich snov,vsakze?;o)zajtra sa tu hadam stretneme;o)mnaam si mala cestovinky hmm...zajtra si asi aj ja dam,si mi spravila chutky;o)))))ja som len predchvilkou prisla domov,idem vecerat-rozok s pastekou,kusok syra a surova zeleninka-rajcinka,uhorka a cibulka;o))))pekny zvysok vecera vam prajem damy a zajtra krasny dnik;o)mam vas rada

tiňuška

no ako sa to vezme, mňa keď chytí taká mánia, tak ozaj chudnem dobre a aj zdravo a aj si doprajem mňamku a vôbec sa necítím previnilo, a napr. aj teraz by som si zacvičila ale som ešte chorá a nemôžem a aj mamina by ma asi priškrtila :) ale keď budem už zdravučká tak budem cvičiť, no ja väčšinou doma, lebo nemám s kým a tak...však možno to poznáš...
Ja som sa akurát naobedovala, mala som tanierik cestoviniek s takou ementálovou omáčkou, a na ráno som mala len taký mini krajček chleba s domácim džemom a už som vypila asi 6 čajom a 1 litera džúsu.

salma

Aaaajooojj:)
No,ja osm to pokazila,dala som si na ranajyk vajicko a musli proste chutky no:D ale tak snad to neije take strasne keked to je akoze na ranicko este vybeham alebo tak:)
No jasnee bola som chiii len som nechela aby niekto za mna tam prispieval tak som si rezervovala vlastny nick:) a ako dlho uz takto dietkujes??:) aj nejako cvicis,:)

tiňuška

ajoj Salmy, nie-nie, ja tiež nič v zlom, ty si bola pred tým chiiiii, že? či nie?
No inak Lianka tu cez víkend nebude lebo išla na chatu, takže asi najskôr až v nedeľu večer.
Nooooo, tak aj 1kilečko je kilečko, aj ja mám 1dole, tak dúfam, že tak aj ostane a pridajú sa k nemu aj ďalšie.

salma

Tiňuškaa..počkaj,ale ja som to myslela z čistej srandy,nič zlé som nevytýkala,len pre pochopenie:) ja len ze mozete aj ku nam skocit aby sme mali viac nazorov a tak:):):)

Lianka.:) No ajooooj potovorka:) ako sa dari?:) ja som vcera vsimla,ze osm dala moje prve -1 tak ma to zacina trosku aj motivovvat:) a kde ste vsetci?? nejak je tu smutnooooo

salma

liankaaa nasa lianocka ty nas taktok podvadzas o v iac forach?? fnuuuk::( aspon sem tie kočky nalakaj nech sa tu vsetci mozeme o secko podeliit..:)