od zajtra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonija

.....je to strasne zee????,,kazdy den hovorim tak,a pritom konam uplne inak..:)polepsime sa..spolocne..urcite..:)) zapad a vychod..fuha no poviem ti,ze som aj sklamana stoho aj lianka je myslim z ba aj qiu..a ja som od waas jak drezanaa..
reducttil?no citala som otom,tiez som si povedala,ze budem uzivat,ale pravdu povediac,neviem otom nic,tak som to nehala,preto som sa rozhodla pre prehanadlo..ale no skusaj ked uz to mas:)
chcem to brat podla navodu,alebo ked sa velmi prejem..aby som potom nelutovala:))
a este vies co chcem od teba??meno tvoje,aby si mi prezradila

chiiiiiiiiiii

HAHAH.:) ako keby som pocula samu seba vcera,som si to iste povedala a prve co som dnes spapala bola sladkost.:D ale uz mi je aj kvaolitne zle z toho tak uz musim zacat makat lebo nestihnem nic:)
Ja som z BA... to asi moc susedky niesme co?:):))
No,ja rozmyslam ze by som zacla aerobic, a sem tam posilku no vies,rozmysalt je jedna vec a konat druha::):
Prehanadlo?? fuuha si si ista ze je to najlepsie? to je vraj dost navykovee,,no neviem,ja som sa teraz rozhodla tiez pre dost zlu vec,lebo som si kupila Reductil,tak to idem zacat skusat co si myslis o tom ty??:)
a ako casto by si chela bravat to prhanadlo??:)

sonija

awoj chiiiiii :)
a to som myslim ze vcera dala navzdy STOP sladkostiam..dnes hned dve naraz po sebe..no co ine si zasluzim..tyzden na hladovku...xa
ano cvicim,ale len take "domace" cviky:)do posilky nejak nemam cas,aj keby som baarso chcela,a druhak nemam skym..a ty si ako natom??
a inak teraz niekedy si chcem skusit kupi prehanadlo..co myslite,hm??:)
a aby som nezabudla som z vychodu,a ty?:)

chiiiiiiiiiii

ahoooj sonjiikaaa.:):):)
Moja,nic si z toho nerob naozaj,ja mam teraz svoje dni a dala som do seba poledne dva dni tolko toho ze som prekobnala samu seba za posledny mesaic::)
Tak aku odpoved??? od zajtra znovu:)
Odkial inak si?:) aj cviceivas alebo tak??:)

sonija

no ahojte maciatka,ako??
ja som strasna:((na ranajky som si dala jablcko potom cely den nic,az okolo 16.30 som do seba nahadzaaala fuha vela veci,....:(je mi strasne,citim sa strasne:(
a to som chcela do konca mesiaca schudnut 5 kil..takym tenpom:(

chiiiiiiiiiii

Ahojte,,,, tak uz zacinam na sebe seriozne makat a planujem mat v decembri tak 48 kil...a budem makat a ziadne sladkosti,, alle potrebujem podporuuuuuuuuuu

Podte somnou niekto zacat fakt bezz preslapooovvvvvv podteeeeeeeeee

chiiiiiiiiiii

jasn eze tu budem,dobehnem co najskor oki??:)
Uz som tu taktok s vami nebola dlho:(:((
taksa vybuwi peknee.:)ppaa