co je sexi?

janiq

Ja som hned v prvom prispevku napisala, ze je milion inych prednosti. Tu islo o to, ja som vedela, ze toto je moj jediny komplex, ktory ked vyriesim, budem jednoducho spokojnejsia. V mojom okoli je mnoho ludi, ktory maju mnoho nedostatkov a neriesia ich. Ja im uprimne zavidim a obdivujem kvoli uplne inym veciam ako je ich vyzor. Bola som vychovana na principe, ze druhym ludom sa nikdy nemam vysmievat a ublizovat im. A aj to tak uprimne citim. Nikdy v zivote, ani ako dieta (a zvlast deti su krute), som sa nikdy nevysmievala a nevyvysovala. Prave naopak, ked sa niekomu posmievali, ze kriva, alebo ma okuliare, tak som ho este obranovala. Co sa mi, samozrejme, v konecnom dosledku vypomstilo, lebo ma deti skoro ukamenovali :). V podstate sa mi prsiami v zivote nezmenilo nic. Poznam baby, co sa vyvysuju, odhaluju zadky aj prsia, ale ja sa stale chovam aj obliekam rovnako...proste nemam potrebu sa prejavovat takymto prizemnym sposobom. Ale je to len o mojom dobrom pocite, ze ked si vecer dam dole podprsenku, tak mam nejake prsia. A hlavne mi predtym uz raz vyplavala v bazene vypchavka z plaviek...ehm, to tiez dvakrat prijemny zazitok :).

sexiii

tvoje prsia ti prajem,a tvoj dovod uplne chapem a dufam ze nebudes mat ziadne problemy s tym,akoo pokial o mna ide,,sama neviem ci vyspejem,lebo ci mam moj komplex raz pozere a pojdem na operaciu,no ak sa to stane urcite sa nebudem povysovat nad ostatnych,vsak to je trapne...
no,,budem bojovat vetkym ostatnym,,vsak je snad veela prednosti teda chihci::) je vsak je,? povedz mi ze jee.:)

janiq

sexi: wow, som teda prijemne prekvapena z tvojho prispevku 19:42. Vies, medzi vsetkymi ludmi sa najdu aj taki aj taki. Ale ja som sa proste nad svoj komplex kvoli prsiam - teda skor "neprsiam" nedokazala preniest, tak som to vyriesila operaciou. Keby som mala aspon jednotky, tak mozno by som to prezila :), ale ked si das aj push-upku a stale musis kontrolovat a potahovat ju, aby ti nevyliezla az ku krku, tak toho som uz mala fakt dost. Teraz mam dvojky a nemam komplex. Roky som makala v posilnovni, co je fajn, mam pekny zadocek aj pevne telo...ale vypomstilo sa mi to na prsiach..ale uz je to v pohode.

milena

Ale ano, inak by som s nim nemohla byt :-)) Ked teba bude chlap milovat tak to urcite nebude koly prsiam :-))Tak ti prajem aby si bola stastna aj ked sa v buducnosti rozhodnes zmenit svoj vzhlad...

sexiii

inac pocuj,,,keby som bola na tom tak ako ty ze mas nieo a chces viac ani byma nehlo ist na operaciu..:)
Keby si bola tak na tom ako ja tak neviem neviem hihi:)
j amam len take minikopceky:)

milena

inak ked si dam tie vypchavky tak furt mi ich chyta ze hmmm ake su dobre :))... Ja sa bojim tej operacie a komplikacii, aby som to nelutovala, tak pockam co bude po prvom dietati, teraz su aspon pevne.

sexiii

:):):)
to poznaaamm::)
ale podla mnaaa nic sa nestane pokial si nedas o 3 cisla vacise ale len tak trosku :) podla mna tvar nezmeia len budu o cislo vacise.)