co je sexi?

janiq

Hmmm...tak da sa, samozrejme, zaujat roznym sposobom. Vedomostami, intelektom, skolou, sikovnostou, skusenostami, karierou, charizmou atd., atd., atd., ... aj pevnym zadkom, plochym bruskom, a pod. To vsetko mam, ale tie prsia "po otcovi" ma fakt stvali. Tak som to jednoducho vyriesila implantatmi (a to len malokto tusi, ze nie su prirodzene, lebo nie som ziadna Pamela). A nepotrebujem ich ukazovat (nosim vacsinou klasicku modu a kostym) prave preto, lebo mam cim inym zaujat (vid zaciatok prispevku). Ale islo o moj pocit a takto sa citim uzasne. :) pekny vecer prajem

lucka

Myslim si ze sexi zena moze byt aj znutra. Ak vie chlapa ocarit svojim spravanim, vystupovanim atd tak je to lepsie lakadlo ako nejake 5tky prsia ;)

sexiii

chcihhci::) noo ja som tam tiez nieco prispela . . . ak si cital tak som tam pisala nieco o tom,ze ked som bola mala tak som kotrme,lcovala a ... no vsak asi vies.:) boal som tam aktivny prispievatel auprimne ani som si teraz este nevsimla ze sa zrusilo ,vsak tam nic zle nebolo sakria.:(
A hej,na tomto fore si treba davat veliky pozor co napises,ja si tu zbytocne problemy radsej nerobim,je to zbytocne,radsej tu rieism svoje trapne problemy,lebo ich mam viac nez dost a zrovna teraz teda dnes si mi dost pomohol s mojim komplexom,aj ked,,,,ono je to asi len docasne lebo zajtra ked sa zobudim zas ma to bude stvat zial...:/:/

tibčo

ale nebudú, práve, že ke´d ich máš teraz malinké, čo by ti malo ovísať :-), im sa tá pokožka natiahne a zostane taká, to je potom len hrôza, a budú rukami zalamovať, že si radšej mali nechať menšie prsia, si to predstav ke´d len tak koža visí, ináč díky za to že si sa za mňa prihovorila, ja sa už bojím aj niečo napísať, za se ma zmažú, ako vidím zmizla aj téma prdím, čo dnes jeden chalan založil, tam ale bola sranda, tak som sa schuti dávno nezasmial

sexiii

a co ty vies,mozno ked si nedam silikony a vo vyssom veku mi akoze"ovisnu" tak ako ich mam tera male,potom budu vyzerat vacssie:D:D:D

tibčo

treba sa nad tým riadne zamyslieť a nevykonať nejakú hlúposť ako silikóny, lebo potom je už neskoro ľutovať, ako som písal, videl som fotky ako to vyzerá keď sa to po čase trvalo vyberie, prsia visia až pri pupku, lebo sa po toľkých rokoch tá koža až tak natiahla, potom ich môžu tie čo si dávali silikóny len rolovať :-))))))

sexiii

Vidim to tak,ze potrebujem asi psychciky dospiet a poriadne,lebo toto nikam nevedie:/
Ako moj priatel on sa sem tam kuki kuk na dobru kosť:) ale to asi kazdy ze?aj ja:D
len sa neviem zmirit s tym ze mna to nepostihlo aspon trosku nieco tam mat....

tibčo

ty si myslíš, že správnemu chalanovi, sa páčia 5-ky, veď to ho musí pri milovaní zadusiť :-)
alen nie vážne, keď ťa má niekto rád, nebude pozerať na veľkosť tvojich pŕs, ale určite si všimne, najprv oči, výraz tváre, na čo by mu bola zakomplexovaná prsnatá blondína, ktorú každý ohovára a dohaduje sa či má, alebo nemá silikóny, a ona sa s tými názormi nevie zmieriť a určite po čase oľutuje, že si ich dala. Určite dá každý prednosť, zlatej babe aj ke´d tenučkej, možno plochučkej, ale tá vnútorná energia ktorá vyžaruje, z niektorcýh dievčat je dôležitá, a nie prsia. Ten čo sa obzerá za druhou nie je chlap, ale chlípnik a určite by ťa po čase vymenil, aj keby si mala silikóny. Jednak si zničíš zdravie, a jednak stratíš autoritu. Chceš byť taká ako ostatné, , každá baba je jedinečná to len silikónové krásky sú rovnaké, a ver dá sa to ľahko spoznať.

sexiii

Cize ked budem pekna chuducka s peknym usmsmevom a malymi prsami chces povedat ze si ma skor muz vsimne ako ked vedla mna pojde vysoka dlhonoha blondyna s 5kami na hrudi??:/

tibčo

myslel som to vážne, nečítala si vedľa tému už ju nelina spomenula, nie som za silikónové prsia, nezáleží mi na tom či má moja priateľka, veľké prsia, záleží mi na tom aká je zvnútra, aby som sa s ňou vedel rozumne porozprávať a poblázniť, a nie riešiť veľkosti pŕs, ktoré chcú všetky baby veľké a zadok chcú naopak malý. Každá baba je pekná, len musí na sebe trošku popracovať :-)