sestra mi to vsetko strpcuje:(

Príspevok v téme: sestra mi to vsetko strpcuje:(
senxa

dostavam sa do bulimie,uz som v tom,asi mesiac a pol,ale idem asi hlbsie.NEVLADZEM!!chcem sa stoho dostat,uvedomila som si ten mylny okamih ktory nastal v den D ked som si povedala ze zacnem chudnut.su dni ked nejem su dni ked jem,ale nasledne to vyzvraciam.snazim sa to obmedzovat,chcem si pomoct sama ale ja uz dalej nevladzem:(((dnes som mala celkom dobry den,ranajky-banan obed-ryza ..NEVYZVRACALA SOM TO...ale ja nevladzem,pretoze mi to moja sestra strpcuje..stale mi nadava,ze som tucna, a podobne..viete si predstavit co prezivam,ked si premietnem hlavou ze som za den ziedla nieco,a nevyzvracala to??zoviera sa mi srdce...boli ma to.....teraz mam odhodlanie,ze neziem nic za tyzden,NIC NIC .pretoze stych narazok mi nieje moc prijemne,po rozume mi chodia cierne myslienky,neviem ci to bbudem dalej vediet znasat

hmmmmm

Tvoja sestra mam pubertalne nararazky a je psychicky nevyspela..
Pokial ju budes pocuvat a jej narazky si brat ku srdcu,tak sa jej podari ta tak zdeptat a psychicky z nicit ze z teba neostane nic,len troska!!!
Myslienky typu,nebudem jest chcem byt chrda,lebo sa to MOJEJ SESTRE NEPACI,si hned vyhod z hlavy,je to zbytocné,tvoja sestra je strasne hlupa a pravedpoodbne jej robi dobre utahovat si z teba a vobec jej nedochadza fakt,ze ty to asi ako srandu brat nebudes,ale ze ti to velmi ublizuje!
Pokial chces chudnut,tak pekne prirodzene,chod s kamaratkami cvicit,nepapaj sladke a ani vyprazane a papaj zeleninku a ovocie...vazne moja..neblbni,neviem siice ako vyzeras,ale pokial mas nahodou nejake to kilko navyse tak sa to da dat lahko inymi prostriedkami dole. . .
a hlavne,nepocuvaj ju!!!!

stonkaruze1

vobec ale vôbec nepocuvaj sestru je velmi hlupucka a normalne ma rozcarovala ze ti hovori takie nezmysli ak chces schudnut tak ti poradim nejest vecer ale inac jest noramalne len v malych davkach ak nebudes jest mozes skoncit aj v nemocnici s vaznym ochorenim ako ja a myslim to uprimne.

leeeera

senxa aj ja ti drzim palce...presne tak isto je hlupucka tvoja sestra a preto ju nepočuvaj ty to dokážeš. len tak dalej pravidelne menšie davky a uvidiš budeš sa citit fajn.napiš ako pokracuješ veeeelmi drzim palce ešte raz :)pa

jucika

senxa, nepocuvaj svoju sestru. Ked sa k tebe takto sprava, tak je hlupucka. Viem, ake to je, ked ti niekto opakuje, ze si tucna. S tym, ze nic nebudes jest, nic nevyriesis, a ani s tym, ze sa z tebe stane bulimicka.Jednoducho ju ignoruj, alebo sa s nou skus porozpravat. Papaj pravidelne, casto, ale mensie davky - toto je ta spravna cesta. Drzim ti palce.