krive ukazovaky

Príspevok v téme: krive ukazovaky
cucula9

ahojte.......potrebovala by som radu odbornika....mam uz par rokov moc krive ukazovaky.....nikde som s tym doposial nebola...myslite ze to moze byt aj naznakom reumy?aj chodidla mam moc zdeformovane....prosim poradte mi ci by som s tym mala ist za ortopedom ....a este k tym ukazovakom....casto sa mi zasekuju...najma v zime...dakujem

cucula9

dakujem...inac uz mam pre zmenu aj problemy s kolenom.....citim ze je nejake tazke.....a neviem ho mat dlho v jednej polohe............................................

damaxy

zoberú ti trocha krvi zo žilu a oni už vedia,čo všetko treba vyšetrit,ja tiež som skor z vidieka ako z velkomesta,mala som problém skolenom,tak mi robili z krvi nejaké a viem, že aj na reumu volá sa to myslím ASLO,ale to je robota pre lekárov,ty si materiál a kým ta nedajú do poriadku otravuj.Ako hovorím si dospelá,jednaj dospelo.Možno nie si múdra ako lekár,lebo nie si lekár.Slušným sposobom vieš predsa jednat a také isté vyžaduj aj od lekára.Sme pri tebe ,ale nie všetko vieme.Neboj sa a pust sa na cestu za zdravím.

Alternativa

Cucka,
klud, nie je to nic neobvykle. Prvy signal ziska lekar z krvnych analyz. Chod k obv. lekarovi a predpokladam, ze Ta posle na odborne vysetrenie.

cucka9

alternativa
ale mi tam u nas nemame nejakych extra odbornikov....bez urazky a cest vynimkam........co ak predsa nieco mam a oni mi to nezistia?

damaxy

moja mama má reumu a preto viem,čo je to za potvora,ale bežkaj za lekárom on ti spraví testy a potom sa uvidí.

Alternativa

Artroza je v podstate dlhotrvajuca, nezapalova choroba klbu, zhybu a vedie k ich poskodeniu, co sa prejavi aj ich degenerativnymi zmenami. Neuvazuj nad diagnozami :o), treba ist na konzultaciu a vysetrenie k odbornemu lekarovi.

alti

Zmeny mozu mat aj charakter artrozy. Niet ale dovod na paniku :D. Chod k ortopedovi, budes mat istotu a hlavne ak je nejaky problem, budes vediet, ako sa postavit k zastaveniu jeho pokracovania. Neboj, to sa spravi :D