intimna otazka.....vztah

Príspevok v téme: intimna otazka.....vztah
zvedavec

chcem sa opytat,ako to bezi vo vasich vzathoch,co sa tyka intimnych potrieb,poznam ludi,ktory sa nemozu vypotrebovat,kym su s partnerom,aj mne je to trapne,aj ked sme spolu 5 dni v byte,nie a nie ist na wc...tak isto,si ani jeden z nas pri tom druhom neulavi plyny,negrgne...ani nechcem,aby to tak bolo,no raz dakomu ujde a bude to trapas...ako sa dopracovat priodzene k tomu,ze si mozme spolu prdkat,kakat kedy treba....

hanboska

ale uznajte,ze je to cele nejake opradene trapnostou....moj ex si ulavil bez problemov,ale ked som si raz za cas nahlas pukla ja,uz bolo kopec srandy......

gomez

:))))))) no a potom ver človeku, čo každý mesiac krváca :))))))))) veď to je jedna veľká stigma :)))))) veď vy ste sväté!

hanboska

ale ked moj priatel naznacuje,ze jemu je to trapne predo mnou,teda debata o tom nikdy dako nebola..preto som vydedukovala,ze ma na to takyto pohlad...neviem si predstavit,ze si pred nim prdnem :)trapas...a pritom,normalna vec,no co uz...potom ma tak boli brucho:)))

gomez

...nuž dievčence, najvyšší čas prestať sa pretvarovať. Pravdupovediac, by mi to na priateľke bolo divné. Sú to normálne veci. Každodenná potreba. Neviem, čo je na tom zvláštne. Asi by som sa zamyslel nad tým, či nieje náhodou niejaká fiflena. Ako sa zachová, keď budem potrebovať celý zagipsovaný vymeniť nočník? Prebaliť decko? Postarať sa o svojich sklerotických príbuzných? Bude sa jej to hnusiť?

hanboska

aj ja sa hanbim ist na wecko,stale zadrziavam,potom mam nafuknute brucho a tesim sa na den,kedy priatel odide domov....je to take chulostive