Chcem rovne vlasy

Príspevok v téme: Chcem rovne vlasy
silviaaa

mam huste vlnite az kucerave vlasy ktore si kazdy den zehlim a pouzivam od loreál take mlieko kde je beionce na obrasku hot straight a po vyzehleni taky bilo zeleny nezmivatalny kondicioner z tej reklami co je kleopatra a lak nA vlasy ale nevidrzia ani pol dna rovne tak ich musim zehlit aj 3 krat za den neviete nejaky dobry pripravok na rovne vlasy co naozaj pomaha a kolko asi stoji vyrovnanie vlasov na 3 mesiace a ci to moc nici vlasy mate s tym nejake skusenosti ? prosim poradte

xyzz

Serte na žehličku, žehlila som si 2 roky s prestávkami.. mám tiež kučeravé vlasy, mala som ich krásne husté... ale teraz ich mám o polovicu menej... od žehličky.. pričom som používala všelijaké prípravky na žehlenie.. teraz som si prestala žehliť a dúfam, že sa mi dajú čoskoro vlásky dokopy...

hanqa x)

aojte .... mma problem pretoze wzdy som cela rovne wlasy .. taq mi oco kupil zehlicku na wlasy... :) lezne problem nastal ked som sa zacala zehlit prwe razy to slo.. ;) ale teraz po pol roku ked si ich wyzehlim taq za malu chwilku sa mi tocia .... :( ja uz nwm co mam robit ... :( poradte... :(

smajlik201

ja mam tiez huste a kucerave vlasy, pouzivalal som aj nivea Straight & Easy ale nepomohlo, neviete o nejakom lepsom pripravku ?? dakujem :)

siiija

..od toho ruzoveho rpipravku od loreal masneju vlasy...ja pouzivam od MATRUX-u Vavoom Gold Heat...je vyborny...vlasy sa lahko zehlia...vonaju...a v prvom rade je kvalitny..dostupny len v kadernictvach... no zakladom zehglenia je kvalitna drahsia zehlicka...a hlavne na KUCERAVE vlasy... remington s troma ochrannymi vrstvami ;)

elf007

Mam huste kucerave vlasy.Prosim,poradte mi,co by som mal robit,aby boli dlhe.Zehlenie mi neradte,lebo potom z toho vypadavaju vlasy.Dakujem

zuzana83673

tak to je pravda stim ze ked si zehlis vlasy tak ti odpadavaju ale ked pouzivas taki sprej ktory sa vola hot stuff spray tak to ti pomaha ja tiez mam vlasy kucerave a hlavne huste ale isla som do kadernicta sa ostrihat a vibrali mi z vlasov a to uz je dobre uz nemam huste ale este stale zehlim

prispievateľ

Ja sa len chcem opýtať, či mojim vlasom nebude škodiť, ak si budem vlasy šampónovať 2 rôznymi šampónmi- trebars tou Nivea straight and easy (ktora tu bola odporúčaná) a nejakým šampónom na mastné vlasy. Ono je to tak, že nie su ani kučeravé, no vyzerajú ako dosť neupravené. A to najmä, keď si vlasy umyjem (pretože si ich neumývam každý deň)

kuku7890

bud rada ze ich mas. nenic si ich takto prosim ta, potom sa zbadas aku hlupost robis ked ti zacnu padat a budes bezmocna. ked ti nevydrzia tak sa na to vykasli, vies kolko ludi by chcelo kucery?? ja som tiez prisla o polku vlasov, mozno aj z toho ako som ich tiez zehlila. a teraz nie a nie dorast

Diuska

takže začala by som tým nežehli si ..viem že to tu hovorí každý ale poviem ti moju skúsenosť farbila som si vlasy len šamponom na 24 umytí žehlila som si každý den a prišla som o polku vlasov...mala som ich tak zničené že som si ich musela dať ostrihať mam to ešte len 2 mesiace žehlím si ich tak 2 krat do týždna a uzž mám niektoré vlasy rozdvojené pozri ako som dopadla ja a mysli ako dopadneš ty ked si ich žehlíš aj 3 krát za den..

kikush pre s

coze 3 krat denne?... ja mam ties huste kucerave vlasy a velmi objemove... vies co ti poradim? ... na tv joj davaju v reklamach sampon kondicioner a taky spray alebo krem nivea stright & easy... bud si kup to... je to velmi dobre dost to vyrovna alebo este balea haircare.. tiez je tam sampon balzam aj take serum.......

ja mam tu nievu sampon a potmo ten balzam balea a to serum balea... vlasy mi tak vydrzia dost dlho ovina este nie ale to si este nedavam ten balzam a spray... neska ho skusam prvy krat...