kde sa daju kupit umele mihalnice?

Martinka2

aha ze taak :) mzno niekedy v buducnosti vyskusam a myslimze ten pripravok mi nebude treba ja si ich tak nalepim uzasne ze mi odpadnu hned :D

Tibianaaaa

Vacsinou po bokoch ... len efekt, lebo svoje nemam skoro ziadne :) Trsy su skutocne len kratkodoba zalezitost .. vydrzia par dni az dva tyzdne, odpadnu same, no je tiez ARDELL pripravok na odstranenie, ak by Ti vadili.

Tibianaaa

sama doma :) .. bavi ma to, len opatrne s tym, aby nevoslo lepidlo do oka.. uchyt trs pinzetou, koncek namoc do lepidla a sup ku korienku mihalnic atd.

Martinka2

doobre ďakujem skúsim trošku pobehat po nete a snad najdem nieco :) a ty si to lepis sama ci niekto ny ti lepi, alebo v salone?

Tibianaaa

jasne skus dat do googlu : ardell trsy, alebo lion trsy, lion lepidlo na mihalnice alebo nieco take...snad Ti vyhodi nieco :) Ja kupujem v ZA priamo v obchode. Ale mam pocit, ze som kedysi objednavala aj cez net cez CZ stranku, len nepamatam aku...

Martinka2

ďakujem a to nájdem aj na nete tie značky?nech viem ako to vyzerá nemám zatial skusenosti s trsmi kupujem len v celku :)

Tibianaaa

Aaaa aby som bola presna ARDELL mihalnice a ARDELL lepidla su naj!!! I ked drahsie .. ale pri lepeni obycajnych trsov vela pokazim, kedze su prilepene ako "slak" o tu umelinu :) hentie idu lahko .. alebo potom su super a lacnejsie od znacky Lion :)