schudnut ci nie ?

Príspevok v téme: schudnut ci nie ?
zdrawoweda

baby, co si myslite o mojej postave.. ?? mam 175 cm a 55 kg.. ppodla BMI som podvyzivena, ale v skutocnosti to tak vobec nie je, pretoze mam postavu v tvare hrušky - vacsi zadok, boky, ale uzky pas a skoro ziadne prsia...
neviem, nezda sa mi, ze by som bola prilis tlsta, ale ked si obleciem nieco obtiahnute alebo saty, tak sa mi zda, ze mam boky a zadok strasne vyrazne...
neviem ci mam zacat drzat dietu a chudnut...

poliewoocka

Nechudni,pri tej vahe a vyske...rozhodne nie.Ak ta to tak velmi trapi,skus cviky -odkaz odstránený- a chlapi maju radi pekne boky:D pozri na Beyonce

Soraja

co ja by som dala za to vyzerat ako ty? Chces moje miery? 168 cm a 65kg. Staci? A mam vsetkeho vsade vela. No ale nevadi, podla mna mas super postavu a väcsi zadok a boky su strasne sexi, to ti povie kazdy chlap:-) nechudni urcite, ale mozes cvicit, plavanie perfektne fotmuje postavu. Aspon mne pomaha. (ja som nekdy mala 53 kg a potom som pribrala na 72!!! a teraz mam 65- chodila som plavat a trochu upravena strava,a je ked teraz s ami zda ze priberiem aj zo vzduchu:-)))ale neblazni, fakt mas dobru postavu:-)

flower

uuurcite nemusis chudnut! a to, ze mas taky typ postavy, to uz bohuzial neovplyvnis. avsak mozes si dopomoct spravnym cvicenim. pre tento typ postavy je vhodne toto: aby si si vylepsila problemove partie, je nutne aby horna cast tela bola dobre vypracovana. pre spodnu cast tela plati: cvicenie s malou silovou zatazou, ale caste zapojenie bokov a stehien. opat pripominam rovnomerne prekrvenie, tym sa tkan rychlejsie stiahne a tuk sa efektivne odstrani. cvic pravidelne aspon trikrat tyzdenne, spodne partie najlepsie upravis na kolieskovych korculiach, behom alebo aqua-joggingom.

qiu

keby som ja mala také hodnoty ako ty tak sa hlásim na miss...:)no dobre tak nie, ale bola by som maximálne spokojná...

jiji

vobec nepotrbujes schudnut!! skus sa viac hybat, pekne ti to vytvaruje postavu. To ze mas postavu tvaru hrusky nemozes ovplyvnit, ale vacsine chlapov sa to paci :)