malé ?- veľké ?-umelé ?- prirodzené ? - PRSIA

Príspevok v téme: malé ?- veľké ?-umelé ?- prirodzené ? - PRSIA
anonym_15219

Asi najdiskutovanejšia otázka posledných týždňov, vyjadrite svoj vlastný názor, komu sa aké prsia páčia. Baby, žienky, chalani, muži, správni chlapi, napíšte svoj názor. Tiež nie som zástancom umelých pŕs, ale môžme to tu všetko prediskutovať,porozoberať, tak prečo sa o tom neporozprávať, a zdravý humor, jemné narážky sú vítané. Tak píšte, aby bolo čo čítať :o)

gabriel

podla mna kazdej zene co ma hrud ako letiskova draha vadi ze je plocha a nik ma nepresvedci o opaku. Ja mam dvojecky-male a tiez ma to stve obcas

anonym_15219

...Ale ja neriešim svoje prsia, a vôbec ma neštve, že sú malé, a kľudne sa vyjadri ako chceš, preto som túto tému otvorila, aby sa to neriešilo inde, možno tam kde ty prispievaš a tak nemôžu písať, že sa im miešame do toho do čoho nás nič nie je. Neodsudzuj hneď, ja tiež neodsudzujem.

...

Noo, mozno ta aj stve, ze ta nie je zaco chytit, kedze to potrebujes riesit na fore a uistovat sa, ze to nevadi, ze si plocha. Hm???

anonym_15219

hi hi no až taká plochučká nie som, ale aj keby som bola, život ide ďalej, a nebudem sa kôli tomu deprimovať, že mám malé prsia, a keď raz budem mať dieťa budem ho kojiť, nebudú už až tak pevné, hlavné je, že moje dieťa je zdravé, a moje prsia vidí aj tak len môj mazňúch :-), a necítim, žeby sa mu nepáčili

anonym_15219

Pridajte sa aj ďaľší, myslím si, že tu nikoho nebudeme urážať, ak sa vyjadríme či už negatívne, alebo pozitívne. Ja osobne nosím podprsenku 75A, t.j. mám len jednotky :-), a vôbec mi to nevadí, nakoľko sa to môjmu priateľovi páči, a nemá potrebu sa obzerať do výstrihov iných žien. Žeby som našla toho pravého, myslím, že hej, nakoľko sme už viac ako 5 rokov spolu.