Počítač - zmazanie hesla

Prezyvka55

Ze daj defragmentovat disk :D :D rada za milion. Poznam tiez takych expertov co sa niekde naucili ako to robit a potom to kazdemu odporucaju na vsetky problemy.

No je to browser specific. V mozille to mas v zalozke history - clear recent history - password and formulars .. ale najdes to aj v nastaveniach

Najlepsie riesenie je stiahnut si program CCleaner a tym si precistit pc, kedze neviem aky browser pouzivas ale CCleaner vie precistit vsetky tie najpouzivanejsie.

Lulu2011

daj si defragmentovat disk, ale zrejme mas problem s prehliadacom, mne toto robi teraz tiez, treba to preinstalovat, ale mozes mat aj pc celkovo zahlteny

simka111

Mám problém s počítačom a neviem čo s nim...
Problém je v tom že sa z ničoho nič spomalil, strašne pomaly otvára stránky, kde su nejaké videa, ktoré nakoniec ani nechce spustiť.... ak dám niečo do googla a dam hľadať, tak sa zastavi akoby som ani nič nestlačila... ak to zopakujem tak naskoči koľko takých vysledkov našlo a za aký čas mi ich ukáže....

vie niekto poradiť ????

bubu 1

Ked si v emailovej schranke chod na nastavenie, zmen heslo a odid zo schranky. Potomsa prihlas novym a nenechaj zapamätat. Ked si znova v emailovej schranke, chod na nastavenie, zmen heslo na povodne a odid zo schranky.Prihlasuj sa zase starym.