Je Parkinsonova choroba dedicna?

RNG

Vyse 50 % diagnoz Parkinsona su misdiagnozy, sposobene nedostatkom niektorych vitaminov a mineralov, hlavne B-12
Sposobene je to zlou crevnou florou, ktora je hlavnym zdrojom tohoto vitaminu.Da sa napravit probiotikami.

Na trhu je pomerne ucinna forma vitaminu B-12, sublingualna, liposomicka, (tj. pod jazyk a absorbuje sa cez sliznice rovno do krvi).
Stoji to za pokus.

Tak isto niekomu pomaha brat hormon DHEA(2x25 mg) alebo polotovar na hormony, mexicky yam.Tie pracuju aj na naozajstneho Parkinsona.

gojko

pre aljoska:Co sa tyka tych stresov,tak to si vystihla velmi dobre.Je to velmi tazke starat sa o takeho cloveka,zvlast,ked nevies,ako dlho to potrva a aky to bude mat priebeh.Moj otec ma 70 a trva to asi dva roky,co mu ju diagnostikovali.

aljoska

Moja mamka dostala Parkinsona ked mala asi 63 rokov.Neviem či je to dedičné,ale dakedy si myslím,že po tých všetkých stresoch,čo zažívame ma bude triast ovela viacej.Výnimočne na parkinsona možu ochoriet aj mladý ludia.

janka

A v koľkých rokoch dostal otec Parkinsona? Môj okolo 60-ky a tiež ma zaujíma dedičnosť. Niekde som čítala, že v prípade ochorenia vo vyššom veku dedičnosť ma nízke %. Možno ešte niekdo niečo pripíše