Strie

lencok1

no tema strii tu uz bola rozoberana niekolko krat, aj ked sa nedaju uplne odstrabit ked je im venovana pozornost po urcitu dobu ako masaze, natieranie, stavaju sa menej viditelne...zatial neexistuje sposob ako sa ich uplne zbavit, pomaha biostimulacny laser, alebo mezoterpia, vpichovanie latky do strii na rozpustanie fibrozneho tkaniva v striach, posledne studie americkych vedcov vsak nazancili ze coskoro budu vediet na 100% ako striam predchadzat a vyvinu metotody ktore strie celkom odstrania, je to hudba buducnosti, ale pracuje sa na tom, aspon co som citala v novinkach v jednom americkom medicinksom dermatologickom casaku

verča

Ja som mala tiež strie na prsiach, boli najprv fialové, potom postupom času mi zbieleli...ani som si neuvedomila, kedy zmizlo to "fialovenie", teraz je to už len také nepatrné...pomohlo mi, keď som používala mlieko po sprchovaní...to je jedno aké...či dove, či nivea...hlavne hydratačné:-)

krejzygrl

ja mam tiez.. ale uz mi to nejak mizne , je to slabsie ako kedysi .. mozno sa ti to zlepsi ale neviem ci zmizne a neviem ci neco proti tomu je... skus neco na spevnenie pokozky, nejaky krem alebo telove mlieko :) mozno by pomohlo aj slnko alebo solarko ale to len hadam , nechcem trepat kocky, lebo som to neskusala

noonaa

ani nie,len nejake predrazene gely na zmiernenie.vela zien to ma,ja dokonca na kolenach,bokocha krizoch....musime vela pit a davat pozor na rychle priberanie...ale nejak to odstranit uplne nejde,len operacne tusim,...