meska mi menstruacia

alinkap2134

prosim poradte.meska mi menstruacia asi tyzden, nidky predtym mi tolko nemeskala..i ked predtym tiez ale nie tolko.asi pred 2 tyzdnami som mala problemy tam dole, ma to velmi svrbelo ale nebola som u gynekologicky a preslo mi to asi po tyzdni.,mala som nechraneny sex s priatelom ale nespravil sa do mna.a bola som este vtedy chora,brala som antibiotika..mozu mi preto meskat kramy? nemozem byt tehotna?

12Bibiana12

Ahojte...:)...Mám 15 rokov..Mne menštruácia nikdy neprišla naraz vždy mi mešlala také tri až štyri dni..:))...Potom asi v máji mi mešlaka skoro mesiac bála som sa lebo pre tým som to tam nemala ..hovorila som o tom aj s maminou tá mi povedala , že to v mojom veku je normálne...potom som ju dostala bola som štastná a od vtedy si skoro vždy príde načas dakedy mešká daake dva dni..))...Ale už to bolo okééj..:))Až treaz zasa už mi meška asi také ,skoro tri týždne...Ako prve týždne som sa nebála bolo mi to jendo , žiadne stresy nič..treaz mám aj kúsok obavy ..ale nie až také veľke iba keď si nato spomeniem..:((...:))...Ale nerobím z toho veľkú vedu veď spať som z nikým nespala iba ak by ma daaký čmeliak napichol..))Héh..:)))...Ale neviem čím to je , že mi to meška..zasa...a ku gynekologovy sa nechystaám v žiadnom prípade..)...Neviete či je to prirodzené???Ďakujem..

Tinuska__:D

Deti moje ....ja meskam stale do skoly a zijem ..mne meskala menstruacia asi 3 tyzdne a mala som stresy tiež a ake ale potom som to neriesila lebo mam 15 a v mojom veku je to normalne ...a potom som si zacala namyslat kraviny ze som tehotna a tak pritom som nemala ziadny ....???DDDA tak a naoniec som to dostala a teraz je to uz pravidelne nebojte sa vsetko bude ok..:DD

katušQa

mam 15 rokow a menstruaciu som dostala v 13...menstruacia mi vacsinou stale meskala ale nikdy nie viac ako 2 tyzdne....takze to bolo este celkom normalne...asi pred 3 mesiacmi som dostala mykozu...bola som s tym u gynekologicky a dostala som na to lieky a mykoza mi presla...asi az mesiac po mykoze som dostala M..noo a poslednu menstruaciu som mala 15. juna...odvtedy presli uz 2 mesiace a ja som etse stale nedostala menstruaciu...nie som na 100% tehotna...ale nechapemn potom preco este stale nemam M...uz mi to strasne lezie na nervy a neviem co s tym mam robit...

luulu

ahojte...ja mam kramy uz 4 roky a stale mi meskavaju...a vie to narobit poriadne stresy...teraz mi to meskalo 17 dni...a nic nepomahalo...ani vino ani kupele, tepla voda...proste neviem pricinu, ani som neschudla, vahu mam stale rovnaku raz o kilo viac raz menej, ale teraz som zacala uzivat HAK tak dufam ze sa mi upravi cyklus lebo to uz nieje normalne...

petra437

Baby prosím poraďte mi čo mám robiť!!! Mám 19 rokov.
Už mi viac ako 2 týždne mešká menzes,robila som si jeden test a ten mi vyšiel negatívny, s priateľom som spala ale len s kondomom ale pokial viem tak nebol deravý. Už som minulý týždneň pila aj červené víno a ešte stále som menzes nedostala a neskôr ma aj bradavky začali bolieť ale už prestali. U gynekológa som ešte nebola a teraz to ešte nemám v pláne. Mohla by som byť tehotná??? Mám z toho strašné nervy. Prosím poraďte mi čo mám robiť alebo čo si mám o tom myslieť.

gejsa

baby, otehotniet sa da len z ejakulatu, spermii, to znamena, ze ten nas babsky poklaad by musel prist do styku s jeho spermiami, napr, on sa moze robit rukou a potom s tou rukou a cerstvym semenom by ti zasiel dolu, to by sa dalo, ale inak teda urcite nie, ani ked ti to dava do pusiny, ani anal by otehotneniu nepomohol.

gejsa

baby, ked mate estelen tak malo kramiky, tak to je v pohode, ja som mala tiez po roku a pol asi nejake ze mi meskala a bolo to lenpreto, lebo sa to estelen rozbieha, mne sa pravdu povediac poriadne upravila az nejak ked som mala 17 a na gyndu som isla az ked som mala 20, lebo som mala kvasinky, lebo som bola chora a lekar mi dal take ATB, co mi to sposobili, takze nemusi to byt absolutne nic, mozes ju dostat az o mesiac znova, alebo aj o dva.ak by ti pravidelne takto meskavala, gynekolog by ti nieco dal.
a baby, pre vsetky to plati, ale hlavne pre tie mlade, ze ked schudnes a ty mas priberat, elbo si vo vyvine, tak kramiky sa ti pokaslu a moze sa ti to upravovat aj rok, nebudes ju dostavat vobec pravidelne a pojde ta z toho porazit, takze, ty si nemozes dovolit teraz chudnut. ked budes mat 18, 19, potom mozes, motom je uz ciastocne vyvin ukonceny. a ked budes chciet chudnut, tak urcite nie nejako radikalne, ze nebudes pomaly nic jest, lebo budes uplne divna, nielen ze nedostanes M, ale budu ti aj vlasy padat napr, moze sa ti tvar nejak zhorsit atd. takze pekne pravdielne jedenie, zdrave, mrkvicka, rajcinky, salatik, chleba polievky atd, ok??? a moze to mat este jednu taku z tych lepsich pricin, byva to zo stresu, aj napr zo skoly, alebo z hocicoho...