rady na chudnutie

SHAKTI

a este su male triky...
rano po prebudeni vypit aspon 0,5l vlaznej (ani teplej ani studenej) vody-nastartuje to metabolizmus.
vitamin C,jest co najviac potravin,ktore obsahuju enzymi bromelain,papin(kiwi,ananas,grep) uhorky+melon-odvodnuju telo..
dobra je aj kava bez cukru na metabolizmus-hlavne je dobre vypit jednu kavu pred cvicenim!

papuľa

Dievčatá, prečítajte si články o chudnutí a nadváhe na -odkaz odstránený- je tam popísané presne ako to funguje a ako je to s nadváhou. Hladovanie a prísne diéty sú nebezpečné. Treba často jesť v malých množstvách, aby sa nenarušil metabolizmus, zvýšiť pohyb, piť dostatok tekutín, úplne vynechať všetky sladkosti,... Chudnúť treba pomaly.

SHAKTI

kazde dve hodiny vypit 2x2dcl vody,dychat podla jogy..na4nadych,4zadrzat,4vydych..
to 4si pomaly v duchu ratajte,toto kazde rano na lacno 3 krat opakovat,nie viac.
ano,nie po 18hod,ale po 17hod,uz nic nejest..neni to hlupost.

enkia

čawes ja som schudla 8kg za dva mesiace nejedla som vobec pečivo a nejedla som po pol siestej lenže jojo efekt začína fungovať takže tak ako náhle sa vratim do normalu vsetko je nazad

jas

Vyradiť sladkosti a múku - úplne a myslím dlhodobo, nie len v období chudnutia a kilá pôjdu dolu, okrem toho určite nejesť po 18. Ja nejem ani ryžu a zemiaky. Veľa zeleniny a ovocia!

SHAKTI

zaklad kazdeho chudnutia je spavne dychanie a vela pit-voda,nesladene caje-prosto doslovne sa nalievat a nebudete hladny,po 17hod uz nejest.

sadlo

no jasne uz chapem napisala som to hnet zato a kazde dve hodiny jest ne cvicit malo to byt:cvicit,kazde dve hodiny jest nieco mala ok?