Priskoro na dietatko?

leah

inuska, neskoro? My planujeme dieta, ked budem mat takych 36...Rodit ako 29 rocna sa mi este stale prave vidi skoro:) Ved ten vek pride coby dup:))

inuška

Moja sestra sa vydávala v tvojom veku"musela", teraz má 22 a vôbec nie je" vybláznena".Je síce zodpovedná matka ale, sama hovorí, že mať ten vek a terajší rozum, určite by to bolo inak. Ja mám 31 a 2ročného synčeka, a vôbec to nebolo neskoro. Je pravda každý to cíti inak.

lejla111

presne tak.
zoberte sa ked ste si isti ze s alubite.

ale na dietatko je cas ..
sprav si vysku ked chces a potom zamislaj nad deckom.
vsak si preboha mlada.

zvaz to dobre.
najprv kariera potom dieta.

leah

luna, ja mam 26, s partnerom spolu zijeme 4 roky, spolu sme 4 a pol roka, 19. oktobra sa budeme brat a dieta takisto vobec neplanujeme...Nemam predstavu, z coho vyziju 22 a 18 rocni a ze si nechcu uzit zivota...

luna

Ahoj.... ja mam 27 a vobec sa este necitim na dietatko :-( S priatelom sme spolu 7 rokov, sme zabezpeceny, no este to stale odkladame.

januška

hm...ja ti aj trosku zavidim...s priatelom by sme sa chceli vziat ked budem v 3.rocniku na VS a to moji rodicia o tom nechcu ani pocut...stale len hovoria ze som este mlada,ze neviem co chcem a ze najprv skola a az potom svadba a dieta.neni su ani moc nadseny mojim priatelom lebo nesiel zatial na VS,pritom je to velmi slusny a mily cloviecik ktory ma ma rad a nikdy ani mne ani im neublizil :(.oni si asi vysnivali ich ideal a ja ho nedokazem zmenit.myslia si ze necham skolu a ju uz nikdy nedokoncim ale to vobec nemienim.proste ma beru ako male decko za ktore musia rozhodovat a to mam 20.ak by mi niekto vedel poradit ako na nich bola by som moc stastna lebo uz zacinam z toho byt zufala :((((

monikal.

Nastastie s peniazmi nebude velky problem, ja setrim uz asi od 15, ked som nacierno behala po brigadach. Chapem dosledky, chapem, ze to nebude len tak jednoduche...ale dufam, ze budeme stastni. Vztahom sme si isti obidvaja, svadba je nachystana, uz olen skolicku dokoncit. Som da sa povedat perfektna ziacka, takze to problem nebude:) A mozno stihnem aj externe studium popri malom/malej...Ale to uz mam asi moc ruzove okuliare:) Vdaka este raz za skusenosti, clovek sa nema s kym porovnavat a porozpravat, kedze nemam sestru, maminu ani kamaratky, ktore by zmyslali podobne. Ja uz som asi od malicka velmi zvlastna.