Chalani a baby..na co myslite pri sexe???

Príspevok v téme: Chalani a baby..na co myslite pri sexe???
dada

ahojte.. chalani co si predstavujete pri sexe ked si zatvorite oci? A co vy baby? Vzdy ked sa milujem s mojim priatelom alebo ma bozkava ,,tam dole ,, najviac ma vzrusuje ked myslim na nejakeho ineho chalana ako na mojho priatela, aj ked je moj priatel velmi sexi a dobry milenec, necitim velke vzrusenie, ale akonahle si predstavim niekoho ineho, kto sa miluje alebo sa hra so mnou, poriadne ma to vzrusi.. len chcem vediet ci je to normalne a ci sa vam to niekedy stava.. lebo niekedy sa citim ozaj ako riadna potvora, mozem byt len rada ze moj priatel nevie citat myslienky.. ale vlastne je to len fantazia a nie ziadne podvadzanie .. nie? Tak na co myslite vy?

tinka009

dada...nic si s toho nerob aj mne sa to par krat stava ze myslim na niekoho ineho ale to iba ked my prepne...pretoze sex s mojim partnerom by som odporucila kazdemu...papa

cukrusik

vies lujziana, to v tvojej hlave sa vsetko pomiesalo, mozno k nemu citis menej ako na zaciatku hoci si si yslela ze ho milujes tak asi nie a chces si vsugerovat cez meily ze on je na tom takisto:D ze isto je to daco s nim, ale nene to s tebou sa tam daco porobilo... bestia nezbedna

cortis

Alebo Lujzijana mozno citil na dialku, ze s Tebou sa nieco udialo, ze si s nim lezala pritulena a tak sa tak sprava :) telepatia chapes

stanic

to vis, lujzka, zide z oci, zide z mysle, mne sa teraz tiez rozpada vztah, robime obaja v uk ale kazdy inde a vyzera to tak ze muka...pritom ju naozaj lubim, ale vyzera to tak ze som asi pritaz alebo co... thats life

lujziana

prosim poradte ludia...co sa to deje?... a ako to mam prekonat?---nechcem stratit mojho priatela len tak a ani ho sklamat....ja neviem co so sebou dalej... a preco je taky iny cez mail v poslednej dobe...predtym pisal take zlate veci aa posledny tyzden pomenej uz je viac strucny...fakt neviem cim to moze byt

lujziana

joj babay...ja mam tiez taky problem...ale ide o to ze ja milujem mojho priatela a on to vie, robi v zahranici a je velmi vernej povahy ,on na ine baby ani nemysli je mnou dost opantany...ale co sa tyka mna tak ja ho sice mam rada, ale mame noveho suseda a strasne mi imponuje,neviem preco...a mali sme so spoluziakmi cez vikend aj jednu taku akciu a on tam bol a sedela som mu na nohach a cez noc spala pri nom pritulena...ale ani som ho nepobozkala nic....neviem akosi nas to k sebe taha ...cudne to je....pritom som si este pred tou akciou bola ista ze mojho priatela milujem...uz som si neni taka na stopro ista....som zufala ze co...on ma ma strasne rad ale sa mi zda ze v poslednom case neni az taky mily cez mail a menej mi pise..ta ktovie ci sa aj unho daco nedeje tak som sa na to opytala a on zue vsetko je ako vzdy...som bezradna a neviem jak dalej

nany

Si normálna, neboj! alebo sme normálne?? Ja už chodím s mojim priateľom 5 rokov, milujem ho, je pre mňa všetkým, strašne sa mi páči, ale niekedy, keď zavriem oči, tiež myslím na iného.Tiež ma to dosť štve, lebo nechápem, prečo mám také myšlienky, ale už som sa s tým vyrovnala, nikdy by som ho za toho z mojích predstáv nevymenila!!!!A keď to má pomôcť nášmu sexuálnemu životu, tak prečo nie, už nemám výčitky svedomia. Veď mu to nemienim povedať. A tiež by ma zaujímalo, čo si pri milovaní myslia chalani, či si právne nepredstavujú tú sexicu, čo videli v telke. Papa