chorobná žiarlivosť

Príspevok v téme: chorobná žiarlivosť
silvina

ahojte, ja mam jeden velky problem chorobná žiarlivosť som vydatá 5 rokov nikdy som tak nežiarlila ako teraz mame s manželom dvojročné babo ja som na md a do roboty mu nastupila kolegina mlada s idealnou postavou to povedal on ale samozrejme povedal aj to že ja mam postavu naj ale to len tak ja neviem čo robit každy den ma zozieraju hrozné myslienky

alexia

"možno je to tym že som v podstate dva roky "izolovana " na materskej :(" silvi to som len skopírovala tvoju vetu predtým. Len k tomu dodávam, že nie možno, ale určite je to tým

alexia

chorobná žiarlivosť je normálna psychiatrická diagnóza, ktorá sa tam aj lieči a nie veľmi úspešne. to znamená, že ju človek má v sebe odjakživa. Ty však vravíš, že je to vyvolané vašou životnou situáciou a táto žiarlivosť je prirodzená, normálne plynúca zo života, vôbec nie je chorobná, fakt sa tým netráp

mimi.a

no vidis... pozri, dajte "babatko" na chvilku k babke alebo kamaratke a bezte s manzelom spolu von - do kina, divadla, na veceru... hocikde, kde ste uz dlho neboli. Uvidis, budes sa citit lepsie ako ked si stale zavreta doma. Je to sranda, tak strasne sa tesis na matersku a ked uz na nej si, tak sa tesis az vypadnes medzi ludi... A na tu kocku sa vykasli, tvoj manzel je urcite natolko inteligentny, ze nebude riskovat vase manzelstvo kvoli nejakej fiflenke aj keby mala vystrih az po pupok a rozparok po gatky... ved ma doma kocku:)

silvina

mimi to si mi dobre povedala nikdy som si nevšimla že by slintal po inej dokonce sme spolu začali keď mal 25 a predtým mal len jeden asi mesačný vzťah ja viem že on neni svina ved ho lubim celym srdcom len vieš mna proste samu zožiera tan pocit ked viem že sa pri nom kruti kocka no neviem možno je to tym že som v podstate dva roky "izolovana " na materskej :(

mimi.a

nejak mi v tom prispevku skocilo tvoje meno...:)) preco myslis, ze sa z nej ide posrat?? Povedal ti to niekedy alebo si si to na nom vsimla, ze by slintal pri pohlade na nejaku krasavicu? Moja, vies, nie kazdy chlap je hajzel... a ked uz neveris sebe, ver aspon jemu.

silvina

jáááj silvy kiž by to bolo také jednoduché ked skoro cely den trávi s tou 40 kilovou potvorou a moje predstavy že kolegynka beha s velkym vystrihom v kratkej sukni a on sa z nej ide posrat ved on mi povedal že ja nemusim na nikoho žiarliť len vieš aj taksa s tým stále zožieram a to ešte keď príde dalsie leto tak už ma porazí mlada opalena kočka no parada ja mam sice 25 ale aj tak

silvina

silvuska, klud... to co robis ti nepomoze a manzela tvoje chovanie asi tiez netesi. Pozri, lubi teba, ozenil sa s tebou, dieta ma tiez s tebou, vecer si liha k tebe, cez vikendy, vecery, sviatky, dovolenky atd. je tiez s tebou... keby mal inu, bol by s nou. Ak citis, ze mas problem skoc k nejakemu odbornikovi. Inak sa ti naozaj moze lahko stat, ze o manzela prides. Ale nie kvoli nejakej 40 kilovej krasavici ale len sama pre seba. Ja som mala opacny problem, neskutocne ziarliveho partnera a mozem ti povedat, ze to bolo naozaj strasne. Ked som sa zdrzala v praci, tak mi volal aj kazdych 10 minut a ked som si na chvilku odbehla, hned ma podozrieval zo vsetkeho mozneho. O sluzobnych cestach ani nehovorim. Ked som chcela doma klud, sedela som doma na zadku a nepozerala vpravo ani vlavo.. co keby tade isiel nejaky chlap?? A vies ako to skoncilo? Nasiel si inu, lebo so mnou bola nuda:)))