prosim o radu

Príspevok v téme: prosim o radu
filip

Ide mi na 30,dlhodobo pracujem v zahranici.Mam 3 rocny vztah s priatelkou,s ktorou uz zijem v jednej domacnosti.Asi mesiac dozadu som bol v praci,ked prisli 2 nove zamestnankyne.Jedna z nich sa mi hned prihovorila,\"Uz sme tu\"...
v tej chvili som v sebe pocitil ten zvlastny pocit,resp mozem povedat,ze som sa na prvy pohlad zamiloval.Ma 30 rokov,priatela a malu 4 rocnu dcerku.Uz prvy den v praci mi dala najavo,ze som jej sympaticky,chodila za mnou kazdu polhodinu.Prezili sme spolu krasnych 10 dni,velmi sme sa zamilovali,obaja.Nase vztahy boli rovnake,nefungovali.Moja priatelka je leniva,hasteriva a v sexe nam to tiez neklape.Jej priatel ma 42 rokov,vela pije,nerobi,mala dcerka ho velmi v laske nema a v sexe jej tiez nevyhovuje,a hlavne nie je nezny.Kdezto my sme si sadli po kazdej stranke,´vedel som od prvej chvile,ze ona je ta prava zena.Nie na chodenie ale na zalozenie si rodiny.Citil som to od zaciatku a citim to i teraz.Po case sla domov do ciech.Boli sme v kontakte,pisali sme si,volali sme si,no jej priatelovi hned nieco nesedelo.No a po chvilke prisiel nato,ze si niekoho nasla.Po 2 dnoch mi prisla sms,aby som jej uz nepisal a ani nevolal,ze ostava s priatelom,a ze ak mi ublizila,tak to nemala v umysle.
Priatel jej robil sceny a pil,musela ist i z domu,cize bola pod velkym tlakom.Odvtedy sa mi neozvala.
Teraz k veci....
V nedelu opat pride,a ja vobec neviem co mam robit.Ci jej mam zavolat,pozvat ju na veceru alebo to nechat tak,pokym sa v utorok nestretneme v praci a nenadviazeme komunikaciu.Vazne neviem co urobit a ci vlastne vobec bude chciet.Milujem ju ako len clovek milovat moze,a velmi tuzim byt s nou.
Prosim poradte mi co mam spravit.Nechcem ju mat len na chvilu(teda ak vobec mala zaujem) ako tomu bolo pred mesiacom,chcem ju mat i s dievcatkom uz navzdy.Tuzim byt ich sucastou,partnerom,ocinom,manzelom.
Vopred dakujem za odpovede.

Dann

vcera vecer sme sa konecne porozpravali.Dala mu druhu sancu,vraj sa zmeni.
Neviem co mam robit,nechcem o nu prist lebo vazne viem,ze je to ta prava.Neostava mi nic, len respektovat jej rozhodnutie.

No ja uz nevladzem,neviem ako dalej,nejem,nespim..je to strasne
Zijeme pre lasku,nic ine sa nepocita.Milovat a byt milovany,to je skutocne stastie a vsetko bohatstvo sveta...

Dann

dakujem za prispevky...
ja vazne neviem co ju pri nom drzi...
vcera som ju objal a rozplakala sa,cize stale nieco ku mne citi,len mu slubila,ze so mnou nikam nepojde,je velmi zasadova a robi si preto vycitky.
No a v praci sa s nou o nas nemozem rozpravat.Dohodli sme sa na dnes vecer,tak uvidim ako to dopadne.
Poziadam ju o ruku,nemam co stratit.
Milujem ju a viem,ze len s nou mozem byt stastny.Potom dam vediet ako to dopadlo,este raz dakujem

agina

Dann ak mas ten pocit, ze je to ta prava, s ktorou chces stravit zvysok zivota, tak nie je co riesit.Naozaj aj ona miluje teba tak ako ty ju??? O vsetkom sa musite porozpravat, myslim si, ze ona bude opatrnejsia.Predsalen sa dlho nepoznate.Drzim vam palce, aby vam to vyslo podla predstav.Kasli na jej priatela, rozid sa so svojou "laskou".....otvaraju sa ti brany noveho vztahu.

poliewoocka

Obaja mate zivot este pred sebou a ani jednemu z vas sa nepaci predstava,ze by mal pokracovat takto aj nadalej...osud zariadil,aby ste sa stretli a prezili tie najkrajsie chvile,mali konecne stastnu rodinu,zivot...mate jeden druheho a jej malu dcerku.Zivot ti nabidl sanci kterou nesmis nechat jen tak zmizet.Chces byt stastny,nie?Vnutorny pocit neoklames.Chop sa sance!Prajem vela stastia!Apropo-odstahujte sa niekam daleko od okolia,kde vam nic a nik nebude pripominat vasu minulost...

frontman

jasne, ze ju niekam pozvi a porozpravaj sa s nou.
ale netlac na nu prilis, proste jej musis svojim spravanim ukazat, ze ju chces a ze by sa jej oplatilo zacat si s tebou.
mas sancu, tak ju vyuzi

lilith

Vy už nie ste deti, ste dospelý a rozumný ľudia.Treba sa o tom len otvorene porozprávat.Na ženu netreba tlačit,lebo ujde.....a vieš čo ju vlastne drží pri tom jej priatelovi,ked je taký aký je??

Dann

este by som to trosku upresnil..
moja partnerka ma 23 rokov,je este tak trochu detinka,presadzuje si len svoje,nerespektuje nazory inych,nevazi si ma...
jej partner okrem toho ze pije aj sedel 5 rokov v base,nepracuje,len sa venuje priatelom a svojmu konicku alkoholu
vedel by som sa postarat aj o "Zuzku" i jej dcerku,urobil by som pre ne vsetko,len neviem ci mi to dovoli-a