jazva

Príspevok v téme: jazva
kati31

V auguste som bola na streilizácii. Všade som čítala, že laparoskopiu mi budú robiť cez pupok, nebude to vidno. Mne to spravili pod pupok, mám tam 1,5 cm. červenú jazvu. Stále to bude červená? Tá jazva je teraz trošku tvrdá,a vyzerá akoby bola koža na kožu. Podarilo sa mi rozprávať so sestričkou, ona mi vravela, že veľmi stiahli mi kožu ked mi to zašili.Je to možné? čo mám robiť aby nemala som tam tvrdšiu kožu, aby to bolo hladké? Prečo mám to pod pupok? Strašne to vidno. Už nikdy nemôžem nosit bikiny? Kolegyňu tiež sterilizovali, ale jej to spravili pekne v pupku, a vôbec jej to nevidno. Za odpoved Vám dakujem.

heureka

suhlasim s "lencok1" ale v prvom rade by som este urcite pockala...vsak este len mesiac presiel..to je samozrejme ze je to cervene..moja jazva sa hojila pol roka a teraz po roku je este stale nie taka ako by som si predstavovala(sice ju mam z niecoho uplne ineho)...ale nejako obzvlast sa tym nezaoberam...este taky mesiac aspon pockaj a potom chod za odbornikom

lencok1

ale ved stavaju sa horsie veci ako mat jazvu, jezis maria, ved pre niekoho to sexi, prave naopak bikiny si kludne mozes dat, jedna jazva nerobi svet, ale ak ti to vadi, skus sa obratit na nejake dermatologocke centrum, existuje kopec moznosti ako tvoju jazvu vyhladit a navratit jej povodnu farbu, napr. biostimulacnym laserom