ockovanie proti RAKOVINE KRCKA MATERNICE ...................

damian

Veru RNG, deje sa, a ovela viac, ako si vieme predstavit. Pred dvoma tyzdnami zomrelo dalsie dievca v Rakusku a jedno v Nemecku na vakcinu proti rakov krcka. A stale to propaguju. Nikto sa to neodvazi zastavit, lebo su v tom miliony dolarov. A v USA 1700 dievcat malo tazke vedlajsie reakcie, od krvnych zrazenin az po potraty (nespominajuc 3 umrtia). Uz som to spominal na zdravie.sro.sk ze sa nikdy nedokazalo, zeby tato vcakcina zabranila rakovine, len sa predpoklada. Omnoho viac ochrani pred rakovinou krcku kyselina listova, askorbaty a vobec, zdrava vyziva, kde je dostatok enzymov a vznika aj rovnovaha medzi estrogenom a progesteronom. Ale tieto jednoduche veci je tazko pochopit ludom v ZMEGDONALDIZOVANOM a COCACOLIZOVANOM svete.

RNG

Aj ja to neviemm kompletne este "zozrat aj s chlpami", nechce sa mi uverit, ze by sa im take nieco obludne tak dlho darilo.. Nuz ale statistiky a rozne clanky tomu zialbohu nasvecuju prilis presne....
Uz aj moju vnucku sam nenechal proti gvacsine veci ockovat, len proti niektorym, aj to bol velky boj s lekarmi a systemom, ktory presiel do osobneho utoku. To ma len uistilo v tom, ze sa tam deje nieco nekale, uz davno.Na dobre veci totiz ludi netreba nutit....

damian

Velmi chapem, ze je velmi tazke uverit, hlavne ked nas manipulovali a vymyvali mozgy tak dlhu dobu a my sme sladko zili v hrozivej nevedomosti a navite.

123tinus

neviem teraz co si otom mysliet....
asi az tak uplne zbytocna nieje nie?
to by potom boli zbytocne vsetky ockovania?! alebo ako teras
tiez som bola zaockovanaale zatial iba 1x ale tak preboha neverim ze to je az taky podvod....

dakujem misicka

JUHUUUU,,,,TO JE SUPER...TAK TO MA TESIIII... :) DAKUJEM TI NESKUTOCNE NAJVIAC ZA TO ZE SI MI PORADILA...VEEELMI SI MA POTESIL A UKLUDNILA..NEVIES SI PREDSTAVIT AKO SI MI POMOHLA.. :)

dakujem misicka

SUPER TESIM SA ZE SA TO DA AJ KED SOM UZ MALA POHLAVNY STYK... :0 TAKZE V 17 ROKOCH DOKTOR NEMOZE UZ NIC POVEDAT MOJEJ MAMINE...ZE??TO JE SUPER BO ONA JE V TOMTO TAKA ZVLASTNA..CHAPES.. :,( ALE TAK KED SA TO DA ZAOCKOVAT AJ TAK TAK SA TESIM..A KED SA MAMA LEKARA SPYTA NA VSETKO?ON JEJ AJ TAK NIC NEPOVIE?ALEBO POVIE?DAKUJEM ZA ODPOVEDE MISICKA. :0) DOST MA UKLUDNUJES. :) ANO LEKAROVI POVIEM ZE SOM MALA UZ POHLAVNY STYK ALE POVIEM MU AJ TO NECH TO NEHOVORI MAMINE..TAK ON TO DODRZI KED MU TO POVIEM??PROSIM ETE MI ODPOVEC MA TOTO. :) DAKUJEM 1000000KRAT!!!