ESCAPELLE, rychlo kuknite

tinka26

dnes i to potvrdili. na pribalovom letaku pisu, ze to neposkodi plod v pripade otehotnenia, ale mne to narobilo nejake...Takze gravidita tam je, ale s tym plodom su nejak nejasnosti. Musim na vysetrenie. Proste som bola v tych 10-16? percentach neuspesnosti tabletky. Co teraz. Proste neodporucam.

tinka26

ahoj ja som ju uzila presne po 12 hodinach a cez vikend som si spravila 2 tehoten.testy. Su pozitivne. takze jedno viem-nikdy sa na nu nespolahnem! Mozno postinor bol lepsi ale escapelle neodporucam

qiu

no cyklus ti to z najväčšou pravdepodobnosťou aj rozhádže... a je to aj poriadne svinstvo. To že ti tabletka zaberie je tak na 99%.

hmmmmmmm

ano viem letak som si citala... ale tak vecsinou sa zeny stazuju ze ako im "tabletka po" rozhadzala cyklus a ze je to riadne svinstvo tak preto som sa pytala. Myslite ze to zaberie na 100% ked som to uzila v priebehu 12 hodin?

qiu

vek tomu neprekáža a čo sa týka ťažkostí
určite to je napísané na letáku...

Tie letáky v tej krabičke tam nie sú na okrasu...
( toto nebolo myslené osobne...) :)

lujziana

ahoj ja som ju uzila pred 2 mesiacmi a mam tiez 17....a nic sa mi nestalo akurat mi bolo dajak divne a unavne chvilku potom.... pred tyzdnom som bola prvykrat u gynekologa a testy boli dobre, nic mi to neuskodilo, vsetko je OK a fpohooo.....ale nemala by si ju uzivat casto je len na prilezitostne pouzitie lebo inak si rozhadzes hormonalnu hladinu...