totalne ziarlivost

nestea

ked je tu tato tema aj ked starsia.. o ziarlivosti.. v mojom vztahu je to rovnake.. chorobna ziarlivost... akurat dnes isiel jeden film,kde bola strasna kočka a viem,ze on sa na to dival...a vtedy som si pomyslela co si on moze mysliet... aj som ho prezvonila nech mu to vyfuknem z co najskor z hlavy.. ach jaj.. ale najhorsie,ze neviem sa krotit.. jednoducho,som tak ziarliva ze od az trucovito placem ked mam nervy...a koli mne spravil tolko veci.ze nechapem ako to dokazal.. uz ani na internet nechodi... von len s kamaratmi,zabavit sa v sprievode so mnou... ale nie preto,ze by som mu to zakazala, ale pretolebo on sam sa ponukol,ze take veci nebude robit. no aj tak mu neverim na 100%.z jeho strany ku mne je to take iste.. len ja nerobim az take kompromisy,a fungujeme spolu uz dost dlhu dobu...a ked mi da niekto radu ako to liecit nech sa ozve..aj ked, podla mna sa ziarlivost liecit neda...kto je raz ziarlivy... darmo hlada psychologov ktory mu pomoze akurat tak na ten prvy moment ako vykroci z jeho dveri..a akonahle by partner svoju partnerku v niecom oklamal hned by sa to vratilo na tuistu kolaj... moj nazor

zly zajacik

tak ja som v tom az po usi! neda sa to zastavit, ani zahnat to v hlave, ale nerobim ziadne ziarlivostne sceny, len ticho trpim, a uplne zbytocne! najhorsie je to, ze taka nechcem byt a aj tak ma to uplne ubija, som taka! najradsej by som si ho zavesila na krk a nikomu ho nedala, nemozem si pomoct, je to hrozne:-(

fgf

baby predstavte si ze by bola situacia opacna, ze vasi chalani by vam uplne zakazali kontakt s druhym pohlavim. pacilo by sa vam to?

ach jaj:((

dievcata no ja som taka tiez! neda sa s tym asi nic robit? urcite ma necha, urcite si najde inu, krajsiu a pod, urcite ked bude vnku bezomna nejaka ho zbali alebo na nejaku bude cumiet alebo ju cpane po zadku, proste je to neznesitelne!!§!

kikina

dakujem xxxx:))a viete co je na mne este blbe?ze ja vzdy mozem vsetko,moze sa mi aj lubit chalani aj o nich rozpravam ale on keby nieco povedal o nejakej babe tak ho asi zabijem.proste ja mozem vsetko a on nic:(

kikina

no ja viem,snazim sa aby mu to neliezlo na nervy.ale ked ja si vzdy myslim ze nejaka baba je pri nom alebo tak a hoci mi on povie ze on druhu nechce ale niektore holky su hnusne a dostanu chlapca:(

moje

Ale baby pozor, aby ste mu s tym nezacali liezt potom na nervy a trosku hladte aj na seba, vy nemate kamosov? S nikym sa nebavite? Viete, lebo ked mu to zacne liezt na nervy, tak potom koniec a jasne 5 mesiacov nic, ale co bude potom o 5 rokov?!!

kikina

no presne aj ja mam strach ze nejaka p... po nom pojde,a diiky za rady kazdemu,budem sa snazit to nejako skludnit.drzte palce jo?

sony

kikinka žiarlivosť je choroba a ako ku chorobe k nej aj musíš pristupovať. Takže si predstav keď budeš žiarliť že máš chrípku a chceš si ju viliečiť, a podľa toho sa správaj, ale hneď to nepôjde to si pamätaj. A ešte jedno maj vždy na pamäti, že žiarlia a urážajú sa iba hlupáci a ty predsa nechceš byť hlúpa.