pozrite sa,nieco mi poradte,please

leandra

ako ti to dopadlo??
...ja ked vyfasnem trojecku tak jej to poviem vzdy az o dve dni,a cez tie dve dni ju nato pripravujem...vies jake salapatky okolo...takze spoko ja sa pre trojku moc netraapim,mne je blee ked styrec chitim,co sa mi podarilo:DD..a sak nakoniec je mi to uz jedno..aj skola..vsetko..

mini_may

no, ja som ako prvu a zatial poslednu znamku tohto skolskeho roka z fyziky dostala 3, a to som este bola milo prekvapena, kedze som bola z latky totalne duta, nastastie uz co-to ovladam. Nasi ma pre znamky nejdu vesat, zaujimaju ich hlavne koncorocne.

maja77

bozedobry,pre trojku sa svet nezruti!su ovela dolezitejsie veci,ako zdravie,rodina...to mavas bezne mindraky z trojok?ja viem,nie je to az take dobre,ale predsa je to dobre.vies,aka by bola tvoja mamina stastna,keby si bola vazne chora,trapila by sa pre teba a naraz by si vyzdravela?vystiskala by ta a ziadna trojka by ju v tej chvili nerozhadzala,to si pis!bola by stastna,ze ta ma,povedz jej,mami aj horsie veci sa v zivote stavaju!!!

skazaton

tak zalezi podla toho aku ma robotu , ak horsiu , tak jej povedz : ked si sa tak dobre ucila , preco teraz zametas ulicu ? naco sa mam aj ja tak ucit ked skoncim tak uboho ako ty ? ...

neskrotna

myslis ze jej to nevravim?za kazdou pripomienkou jej poviem nech ukaze vysvedckoo..
ale ona zakazdym ze ako sa ona dobre ucila,ako ona nepapulovala a podobne dristy...urcite poznas
ci to len moja matka taka je??:D

skazaton

ak tvoja mama neni nejaka slavna milionarka , tak jej povedz , ze nech sa pozre na svoje znamky , a na to , co v zivote dosiahla ;) strati rec , uvidis =D

neskrotna

to mam s informatiky vies,takze nabiflit sa nieco co suvisi s pocitacmi..mne to nejde vobec do hlawky..a napisem mozno aj dnes,ked ma neposle ucit sa..
dakujem ti :)
mozno nic nezisti,sa normalne modlim,po tolkych rokoch,uf