ma to zmysel

Príspevok v téme: ma to zmysel
palios

mam 15 a chodim z jednou babou dalo by sa povedat ze vsetko je super len mna stale trapi to ze ona je velmi vzdelana a aj jej cela rodina kazdy jej clen rodiny chodil na gymnazium a bol skoro cisty 1 a ja chodim len na obycajnu 4 rocnu skolu ukoncenu maturitou ale zdaleka to nieje ako gympel a dost sa zato hambim ona ovlada 3 jazyky a ja sa len trapim z anglinou myslite ze ma takyto vztah nejaku buducnot ked jeden z partnerou je "genius" a ten druhy skoro "tupec"

Soraja

ty si blazon? poviem ti to takto, ja som sa cely zivot ucila na jednotky, chodla som na gympel. moj brat chodil na SOU s maturitou. Poviem ti, na gympel by som uz nikdy nesla, ej to skola so vseobecnym vzelanim, musis z neho ist na vysku, pracu si nenajdes inak. Moj bracek sa flakal cely zivot v skole. A dnes co robi? Ma super plat a to ma len 21 rokov a zaraba 39 litrov- viac ako moji rodicia dokopy. Popritom studuje. Ja tiez studujem na VS, pracujem popri tom,a le mam to len ako privyrobenie. Keby som mala jeho skolu, dvano som mohla mat taky plat ako on. To ze chodis na 4 rocku neznamena, ze nemozes ist na yvsku a vzdelavat sa. Dnes nie ej taka doba, ze by s ato nedalo. Moznosti su otvorene. A to, ze enchodis na gympel neznamena, ze si tupec, aj ked je pravda, ze my sme to mali na gympli ovela horsie a tazsie ako na SOU-cke, ale no a co. Bues mat apson nejake remeslo v rukach ako s avravi a vzdelavat s amozes aj nadalej. A nemyslim si, ze by jej rodina mala nieco proti tebe. A nestuduj koli nikomu,a le studuj koli sebe, ze ty to chces, ale urcite je lepse ak ma clovek VS, ale zase na druhej strane, ak si sikovny, ani VS nepotrebujes. Mas este kopu casu pred sebou, tak uvidis.

palios

mila ?? a prave o toto ide ze urcite to bude vadit jej rodine ved obaja jej rodicia vystudovali vysoku a ona ide tiez na vysoku a ja planujem tiez ist ale je vo hviezdach ci sa tam dostanem mam svoje plany ale su nerealne moji rodicia tiez nemaju nejaku extra skolu ale tak zarabaju slusne si myslim ale aj tak to vzdelanie podla mna hra velku rolu

??

genius a tupec??? tak tomu nerozumiem, ak sa dvaja maju radi, na vzdelani nezalezi... ja mam tiez 'len' stvorrocnu skolu s maturitou a ovladam 2 jazyky, mojmu byvalemu ktory je ing to vadilo aj jeho rodine, tak sme sa rozisli, ja som odisla do zahranicia na 2 roky, zarobila som si tam kopu penazi a ked som sa vratila na Slovensko otvorila som si vlastny kozmeticky salonik a mam sa super. moj byvaly je bez prace a uz sa pokusil aj o zmier so mnou, aj jeho rodina, ved us zom pani podnikatelka, ale ja nie som hlupa, viem, o co im ide.... takze som mu s usmevomm popriala vela stastia...

ninizee

ahoj, ja ovladam 5jazykov, a obcas by som bola rada keby som nerozumela.hehe...ludia toho nahovoria...a ktomu vsetkemu,jazyku mojho priatela som sa tiez este velmi dobre nenaucila rozumiet...o tom je laska..ucime sa stale...aaa neber to ze si tupec,prosiiim ta..aky tupec...tupci cu ti,co nerespektuju! aaa ak ta priatelka lubi tak nie je pre nu dolezite na aku skolu chodis! a myslim si ze ten vztah ma buducnost,ale to zalezi len na vas dvoch.tak hlavu hore,oki?

palios

skazaton no istym sposobom mas pravdu ale aj ked obaja mame 15 nas vztah je zalozeny na inych veciach akoze pacis sa mi a podobne pozname sa uz pol roka a este nikdy sme sa nepohadali a stale sa mame o com rozpravat.A aj ja planujem ist na vysku a inak ked skoncim 4 rocne studium ukoncene maturitou potom mozem ist na akukolvek vysoku? ale ked budem na vysokej tak snou uz nebudem je to mala pravdepodobnost povedal by som ze ziadna

skazaton

co mas 15 , a uz si planujes svadbu ? ... neboj , s touto rychlo skoncis , a potom budes mat dalsiu , a potom dalsiu , a dalsiu , a dalsiu , dalsiu , potom este jednu , predposlednu , a potom budes mat taku ktora ti sadne , a pri tych ostatnych len zbytocne stratis peniaze , cas , tak naco mat dievca ?

inuška

Dobrý vzťah nie je o tom, či má niekto vyšku alebo iba zakladku. Ak sa dvaja lubia,nie je čo riešiť. Časom na to prídeš, ver mi. Drž sa, a buď sebaistejší, papa