vodičák.......poradte

Soraja

nboj, urcite to zvladnes. Ja som prvy krat sadla za volant az v autoskole a potom som si odjazdila vsetky jazdy mala som 2 mesiace pauzu a potom sla na skusku a urobila som super. Nestresuj a hlavne bud kludna, ber to ako normalnu jazdu s instruktorom, nevnimaj to, ze za tebou sedi policajt. Uvidis, zvladnes to, len nestresuj.

monicka2509

uplna pohoda,ja som mala takeho debila policajta,po kazdom len vrieskal..ja ked som isla na jazdu,zacala som s nim kecat a on bol upne spoko..hlavne neukaz,ze sa bojis

kosa

nuz my sme mali tu moznost ze vodicak sme si mohli urobit uz na strednej skole.
Na skuske to bolo lahke, nakolko jasna vec, trebalo sa naucit teoriju co bola knizka nemajuca 1000 stranok.
a jazda?
tiez to nie je nic tragicke.
praks je ina ako ta skuska, vsak, ale hlavne si ver ze to ubis lebo sa to urobit da.
a napis jak to bolo.
vdaka.

nunulik

sustred sa na soferovanie na to kde robis chyby nesugeruj si to ze to nepsravis a ze to nevies - policajt je taky isty clovek ako my a ty .. no predstav si ho v nejakej smiesnej cinnosti mne povedali ze si ho mam predstavit na zachode a aj tak bolo bola to sranda a zvladla som vsetko a uz tyzden mam vodicak heheheheh zvladnes neboj len nevrav ze to nespravis musis si verit

silvia138

ahojte, ja robím skúšky 16.10. no dúfam, že to zvládnem, vraj robím chyby iba z nepozornosti, zapnem smerovku a "zabudnem" vypnúť :-), držím vám palce veľmi a usiko napíš potom zajtra ako si to zvládol, alebo zvládla? aj ty ivka a chiiii xixi, dokážeme to, iba musíme veriť :-)

ivka1789

ahoj usiko drzim ti zajtra palceky....neviem preco mi tie jazdy nejdu instruktor mi hovoril ze neskoro robim tie ukony.........ja to nezvladnem.......

moca82

Ahojte! nemusite sa bat...je to velmi jednoduche...skôr som stresovala pri testoch..a ked nahodou aj nieco vyparadis, tak sa stane ze to odpustia :) urcite to zvladnete..drzim palce

chiiiiiiiiiii

ahoj,ja som sa vcera dozveedla e robim uz v pondelok est enic neviem,,a jazdu som nemala vyse myesiacia,,,,,takze tak no,,,drzme si palce:)