Hemeroidy

Príspevok v téme: Hemeroidy
tibor lopuch

Ma tu niekto problem s tym,ze ho obcas svrbi ritny otvor a to dost casto?Aj ked si ho umyje?Nemoze to byt zlatou zilou?Niekedy to svrbi dlhsie obdobie a niekedy zase dlho nic.Raz to uz bolo aj take, ze som citil ako keby zlatu zilu a bolelo to,ked som sedel,alebo bol na velkej potrebe.Vdaka za odpovede

m janik

lepšie ako sa celý život paprať všelijakými mastičkami,lepšie bude vyhľadať dobrého akupunkturistu a nechať sa preliečiť akupunktúrou-na 1 až3 sedenia sa hemeroidy dajú odstrániť!!!!!!

RNG

Hoci kokosovy olej je vyborny na jedenie, zvrchu sa na hemoroidy nedostane, totiz sa absorbuje hned v tenkom creve aj bez potreby zlce.
Takze "vymastenie hemoroidov" kokosovym olejom alebo spominanou zmesou kokosovy olej, praskovy cukor a par kvapiek GSE sa musi robit "zo spodu"

RNG

Aloe neobsahuje tuk a vstreba sa skor, ako sa dostane do konecnika.
Preto potieranie aloe musi byt "zo spodku".
Ake na vymastenie treba "mast", odporucujem kokosovy olej ako najlepsi, inac aj ine prirodzene su dobre, ale nie antimikrobialne, ako kokosovy.

aha

vymastit hemoroidy RNG ? to ako zvonka-teda potierat? ci daju sa vymastit aj jedenim, teda cez crevo zvnutra?myslim tym na aloe a ze stvrduje stolicu-co mozem tiez potvrdit. no a ktory krem z aloe je dobry?teda na vymastenie konecnika a analu zvonka?

livus

ja som tiez mala hemeroidy, zostali mi po porode. vylizali von, uz som aj krvacala. Hrozne to bolo. bola som na laserovej operacii v blave. mam pokoj. www.chirkoz.sk

RNG

Mozu byt na mazanie aj pitie, ale aloe su hlavne vzacne sacharidy, hoja ale mnohi maju z nich nie maksiu, ale dokonca tvrdsiu stolicu, a to drazdi hemoroidy.
Ja som za "vymastenie" osobne.
Mne to pracuje, mojmu otcovi predomnou tiez, takze je to uz skusenost kontinualna od 2 svetovej vojny=vyse 60 rokov.

RNG

Je stara znama vedomost, ze proti prilis tvrdej stolici treba creva "vymastit"
A osetrenie analneho otvoru je tiez dobre mastnym kremom alebo olejom.
Obzvalst odporucam kokosovy, jojoba alebo aspon mandlovy a olivovy.

Aloe Alka

aha je to firma FLP ale maš tam môj e-mail nechcem robit reklamu ak maš seriozny zaujem rada ti vsetko napišem alebo mi môžeš aj zavolat s produktmi z tejto firmi mam vzborne vysledky produkty su na pitie ale aj lokalne už som odpovedala viacerim na e-mail sama tieto produkty beriem už dlhy čas aj moja rodina ak maš seriozny zaujem napiš.Aloe Alka