chudnime spolu

bebe1

ahojte kočky, mam na Vas otazku a dufam,ze mi poradite . chcela by som sa spytat aky je Vas nazor na spojenie: kava a chudnutie ... alebo pripadne skusenosti. dakujem :-) prijemny dnik.

lianka

tiňuška....ahooooj moja;o)rada ta citam;o)no po liecbe antibiotikami je jednoznacne vhodne zacat brat probioticke kapsule-nachadzaju sa v nich miliardy probiotickych bakterii a vratia telu stratenu rovnovahu po pouzivani antibiotik.
ja sa este stale ucim odvtedy,len teraz som si dala pauzicku kvoli obedu a ze skocim vas sem pozriet;o)musim ist do skoly este dnes nachvilku,ale nastastie naozaj len nachvilku;o))))
tiňuška tesim sa s tebou,ze si zatial; drzis vahu aj ja si zatial drzim - 4 kg nastastie;o)ooo a ako ma svadbu?aale mozes si tam kludne dat nejaky zakusok ci torticku,to nevadi ved je to specialna prilezitost,zdoraznujem opat,ze to je dolezite,aby si na druhy den opat pokracovala v uprave stravy;o)matika ma caka druhy semester achjaj,sucitim s tebou pri jej uceni;o))))dakujemeee za palce;o)

tiňuška

Ahojte babiky, no čo ako sa máte? Hm, no samé učenie a učenie, aj sa učím-matiku, zajtra už idem do školy aj ja, po chorobe. Viem, že táto otázka tu jaksik nepatrí, ale náhodou neviete, čo by bolo dobré brať keď doberiem antibiotiká? Lianka, nevieš náhodou? Aby sa mi to akosi vyrovnalo v tele.
Inak to svoje -1kilečko si zatiaľ držím ale dúfam, že to teraz nejak nenaberiem a to v sobotu idem na svadbu, jéééjda baaaby, čo tam budem piť len minerálku :) a polievkový vývar :) no nejak to prežijem, možno budem silná a odolám, že? Tak sa zatiaľ učkajte, držím vám palce.

lianka

my sa snazime chudnut skor prirodzenou cestou,ale niektore baby skusaju reduktil,no o takom pripravku ako pises som este nepocula

lianka

ahoj Zuzik;o)neboj,zvladneme to;o)
viem si predstavit ako nocna praca prehodi rezim....mne stacilo zacat chodit na vysku a uz som mala rezim pokazeny..;o)takze pokracujeme v nasom predsavzati,jo?;o)

zuzik

vcera som sa ale pozrela na seba do zrkadla a uplne som sa zhrozila, uz to niesom ja...musim schudnut, cvicit cvicim doma, do posilovky cas nemam chodit, tak to bude vsetko take svojpomocne...

zuzik

uz dva roky zijem v zahranici a to mi dost pokazilo moje stravovacie navyky(nakolko som rok robila casnicku v noci)mala som vsetko uplne prehodene a pribrala som