aka poloha pre citenie partnera?

zufala:(

awojte.po dlhom skusani a vsetkom moznom sa nic vobec nezlepsilo.uz sa mozem na to asi rovno vykaslat obaja sme z toho troska flustrovani ze nemam orgaazmus.mne je to uz asi jedno vedla hlvne je ze sa lubime a sex ma byt o vyjadreni lasky a nemusi byt 100% uspokojenie tela.dakujem vam vsetkym ale vravim ak sa budete velmi snazit asi to nepojde.aspon moj pripad.tak papa:)

stix

cau, no cviky ti mozno nezuzia posvu ale cvivit ich aj tak nie je zle. ze vraj su potom lepsie pocity. skus polohu ze lezis na bruchu na posteli s nohami pri sebe popripade este s pokrcenymi kolenami, alebo ze on sedi na stolicke a ty sedis na nom chrbtom k nemu a nohy spolu. alebo postojacky nohy spolu, ty sa opries o stol a on do teba vnikne od zadu. Daj vediet ake to pri nich je. cau:)

zufala:(

ahos stix.no ano skusali sme a je to o cosi lepsie a najlepsie je to ak ide zo zadu, vtedy ho najlepsie citim.tu cviky si myslim ze nepomozu posva sa jednoducho nestiahne ked ja sa velmi otvorim.navleky nie.jedine najst nejaku super polohu.hoc sa mi zda poloha zo zadu troska ako dva psiky ale tak da sa experimentovat ved su rozne polohu kde vnika zo zadu.dakujem ti za vsetky tvoje rady ja som si uz zacinala mysliet ze to som fakt taka vadna...

stix

no, podla mna vobec nemusis mat ochabnute svalstvo. hrubka 3 - 3,5 je dost mala, skor podpriemerna. tvoja posva je proste usposobena skor pre hrubsie penisy. je pravda ze posva sa prisposobi ALE vacsiemu rozmeru. mensiemu iba ak bola predtym roztiahnuta. ak nebola tak treba trenovat posvove svalstvo. 3x denne 3 minuty stahovat svaly ako ked chces zastavit mocenie. Ale nie je iste ci to pomoze, bo ak mas posvu siroku tak sa proste na 3 cm nestiahne. Potom pomoze ten navlek na penis. Inak ta poloha so stiahnutymi nohami nebola dobra?

zufala:(

stix mnoo keby ja vedela jeho hrubku.ale pockaj myslim si ze tak 3, -3,5...a to je pre mna dost malo.aj ked na druhej strane neviem on je moj prvy cize porovnavat neviem no.myslis ze mam ochabnute? vagina by sa mala prisposobit ze? a v minulosti s takym niecim priatel nemal problem, lebo ked sme sa o tom rozpravali povedal mi ze ku orgazmu pri milovani priviedol kazdu.a ked uz ochabnute ake cviky mam cvicit?

stix

dost by pomohlo keby si napisala, aky hruby je priatelov penis. lebo ak je hruby dost, tak mas mozno naozaj ochabnute to svalstvo...ale su na to cviky.

luama

Pocujte mam dojem ze ste trocha pripeceni obaja. del 12 - ano 18 je napriemer ale v DLZKE a ta je irelevantna. relevantna je hrubka. kazdy sme iny, tvojej patnerke stacia 3 cm a zufalej zase nie. zufala - opakujem, skuste polohy kde mas nohy co najviac pritisnute pri sebe. a co sa tyka stranky - www.polohy.cz

zufala:(

nie vibrator nie... iba klitoris a prsteky... nic viac.. no ja neviem no ...hej asi sa moc vzrusim...ja som len cela ze ci niekto nepozna nejaku dobru polohu lebo skusali sme vsetko mozne co sa dalo ... a nic no.preto sa pytam ci niekto nepozna nekaju aj dobru stranku s polohami.ae nie sexus alebo nieco take uz to mam opozerane.ach:(

del12

Zufala, chapem. Fakt teraz neviem, je možné že sa prilis vzrušíš. Ale pochop teraz aj ty - 18 cm penis je nadpriemer alebo mierne nad, ako je možné, že moj 11 cm a 3 cm hrubý partnerka citi? Rad by som pomohol, ale neviem ako, a ked si to robis sama, tak ako? Vibrator?