Chlpky nad hornou perou

xxxcicaxxx

babenky .. serte nato .. a chalani co sa vam zato posmievaju thAQ nanich jebte ..
mosno sa chalanom neluba fuziky na babe .. ale mne sa nelubi ked ma chalan maly penis :) .. thakze jemnu mosno namne vadia fuziky .. ale mne nanom vadi jeho maly penis .. a werte mi stym penisom je to ovela vacsi problem jak s fuzikmi :D:D

swede

no peroxid je dostat v hocijakej drogerii...ja som si kupila taky co je na odfarbovanie vlasov...pouzila som tycinku do ucha aby som to aplikovala a potom som uz cakala....musim povedat ze dost to palilo a citila som ako mi to bublinkovalo a dokonca sa mi tam potom vyhodili take male biele navrete pupaciky ale tie zmizli asi po hodine...dala som si na to krem a uz nebolo vidno nic... ani fuziky len som to musela mat dlho aaa hrubu vrstvu :) a ked to porovnam s laserom nebolelo to az tak, usetrila som a ked sa znovu objavia tak ich zas natrem :)

zuzinka 20

hmm neviem ci peroxid je zrovna naj napad, pretoze nad hornou perou mas jemnu kozu, a mohla by ti potom zakroku dost scervenat.

elise222

nepozeral dakto nahodou asi predvcerom telrano...tam ukazovali najnovsi sposob odstranovania chlpkov..dokonca tomu Juraškovi na ruke :D ...tiez vraj treba 5 sedeni, ale sa mi to zdalo dobre..bolo to nieco take ako elektricka pinzeta, co daco do chlpku vysiela a tym ho znici a potom aj korienok..musela som do skoly, tak neviem ani kde to robia, ani presne ako sa to vola ..

marhuľa

ja som skúšala pinzetu to mi chĺpky zhrubli a sćerneli.. ptm pásiky weet ale to som si az "kozu" vytrhala co som tam mala chrastu...a teraz mam depilator a stym si depilujem hornu peru.. ale chcela by som vyskusat peroxid.. len neviem ako sa to pouziva?? da niekto strucny navod aby som to pochopila, kde to nasla atd.?? Prosiim.

swede

no ja mam skusenost s laserom...a nie moc dobru bola som na 7 depilaciach posledna bola tento jun...zdalo sa mi ze chlpky su uz prec ale bohuzial teraz ked som sa pozrela blizsie chlpky su este horsie nez boli pred 1. laserovym zakrokom...je sice pravda ze ja mam od prirody tmavsie pigmentovanu plet ale nemyslim ze to mohlo vysledok az tak ovplyvnit...teraz cez vikend si pojdem jednoducho kupit peroxid a tym to vyriesim...peroxid by mohol aj teoreticky znizit kvalitu chlpkov cize po case by mohli byt jemnejsie...nepisem to sem aby som vas odradila od laserovej metody len chcem upozornit, ze ked po nejakom case uvidite chlpky tam kde boli predtym nebudte prekvapene :( mrzi ma ze mi to nepomohlo..a hlavne aj tie vyhodene peniaze...ako som tu citala ze pomahaju veet pasiky zas tak odvazna nie som aby som si vytrhla chlpky...moja obava je, ze by to bolo este horsie a chlpky by boli tmavsie a hrubsie

beauty

Cauko,ja pouzivam jeden super pripravok na odfarboavanie,je to dost prakticke a bezbolesnte.Ked chces napis beauty.body@centrum.sk

nikol15

cawes. ja mam 15 aa mam taky isty problem a cim dalej tym to aj viac vidno uz na zakladnej sa mi z toho smiali newem co robti chcela som ties ist na laser ale u nas je to moc drahe jedno sedenie 50 eur a potrebujes ich 6 tak nic z toho a tak sa chcem opytat ked zacnem trhat pinzetou nezacnu mi rast hrubsie a bude ich viacej vidno a voskom neviem mam pocit ci ties nebudu hrubsie aanebudem mat take cierne bodky ako maju chlapy lebo tak dopadnut fakt nechcem lae uz potrebujem s tym nieco robit prosim poradte mi nieco co funguje

kaktuska

Najidealnejsie by bolo dat si ich odstranit voskom u kozmeticky urobi ti to dobre a vydrzi to dlhsie. Ja osobne pouzivam na to depilator ktorym ich trham aj v inych oblastiach, raz mi to napadlo vyskusat ho aj na chlpky na pere a od kedy som to vyskusala uz nepouzivam nic ine. Voskove pasiky veet som pred tym pouzivala ale vzdy mi poskodili pokozku tak som mala miesto chlpkov cervenu odreninu takze u mna pasy nee...

nerozhodná

ahojte..aj ja mám problém s chĺpkami nad perou...už som si ich aj dávala odfarbovať ale za chvíľu boli opäť tmavé..uvažovala som nad tými veet pásikmi ktoré spomínate,ale bojím sa,že to bude ešte horšie, lebo napr keď si oholím nohy, chĺpky mi strašne rýchlo dorastajú..takže sa bojím že keď si ich začnem depilovať aj na tvári tak budú rásť rýchlo a tmavšie...no veľmi mi to znižuje sebavedomie, na strednej sa mi aj posmievali..mám priateľa,ktorému to nevadí,ale tiež si občas robí srandu..no chcela by som si ich dať preč hlavne kvôli sebe. prosím poraďte ďakujem